4 tipy na darčeky pre školáka: týmto ho rozhodne nesklamete!

0
1348
Školská taška
Školská taška

Máte doma školáka a premýšľate nad darčekom pod vianočný stromček? V tom prípade máme pre vás riešenie. Prinášame vám 4 tipy na darčeky pre školáka, ktorými ho rozhodne nesklamete.

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že výber darčeka pre vaše dieťa je jednoduché, nemusí to tak byť vždy. Je potrebné, aby ste mu kúpili niečo praktické a zároveň niečo, čo ho rozhodne poteší. Práve preto sme tu my. Toto sú naše 4 tipy na darček pre školáka!

Školská taška

Aj v prípade, že vaše dieťa len má nastúpiť do školy, poprípade už v škole je, skvelým riešením na darček je školská taška. Na výber máte z viacerých variant, pričom sa je potrebné zamerať nielen na tú praktickú, ale aj estetickú stránku produktu. Školskú tašku vyberajte aj podľa toho, čo vaše dieťa obľubuje. Či už je to obľúbená farba, vzor či rozprávková postavička, rozhodne ho potešíte.

Prezuvky do školy

Čo sa týka praktických darčekov, jednoznačne sa vášmu dieťaťu zídu prezuvky do školy. Nezabúdajte na praktickú stránku zapínania. Do školy sa odporúčajú prezuvky s plnou špičkou aj pätou, pričom by mali byť najlepšie nasúvacie alebo na suchý zips. Nezabúdajte sa zamerať na veľkosť.

Výbava na písanie

Školáka rozhodne poteší výbava na písanie. Tá by mala zahŕňať peračník, perá, ceruzky, fixky či strúhadlo. Všetko by malo byť maximálne farebné. Vášmu dieťaťu sa tak bude ľahšie učiť a do školy sa bude s takouto písacou výbavou tešiť.

Mini peňaženka

Pravdepodobne vášmu dieťaťu dávate malé vreckové pre potešenie. Vybavte ho mini peňaženkou, ktorá sa mu rozhodne zíde. Dá si do nej potrebné doklady, vreckové a zavesí si ju na krk, pričom ju nikdy nikde nezabudne a nestratí. Na peňaženku by ste mali napísať jeho meno, aby si to nepomýlil so svojim spolužiakom. Neváhajte mu dokúpiť aj malý prívesok na peňaženku.