AdresarFiriem.sk je partner vášho podnikania

0
1898

Už 250 000 slovenských firiem využíva služby najväčšieho portálu o slovenských firmách, ktorý beží na webovej adrese AdresarFiriem.sk. Firma v spolupráci so spoločnosťou Creditreform poskytuje hospodárske informácie o firmách a súčasne ponúka nadštandardné možnosti prezentácie, ktoré sú dôležitou súčasťou marketingového mixu stálic na podnikateľskom trhu, ale i nových začínajúcich podnikateľov a firiem.

Prémiový profil ako špeciálna služba

AdresarFiriem.sk zamestnáva celý tím špecialistov, ktorí pre záujemcov vytvárajú prémiové profily na mieru. Marketingoví poradcovia, textári, speakri a kameramani vedia obyčajnú zmienku o vašej firme v katalógu premeniť na VIP marketingovú prezentáciu.

Nezáleží na tom, v akom segmente podnikáte. Či ste predajňou, remeselníkom alebo napríklad ambulanciou. V rámci prémiového profilu získajú firmy nielen logo, kontaktné údaje a podrobný popis služieb či ponúkaného tovaru, ale hlavne profesionálnu videoprezentáciu o ktorú sa kompletne postará skupina profesionálov z katalógu. Firemné video je skutočne profesionálnou prácou. Predstaví vašu firmu, vaše služby alebo výrobky, váš management i zamestnancov.

Táto videoprezentácia je súčasťou predstavenia vašej firmy v katalógu firiem, ale súčasne ju po dobu existencie vášho prémiového profilu v AdresarFiriem.sk máte možnosť umiestniť aj na svoje webové stránky.

S kvalitným profilom ste viac vidieť

Vďaka prémiovému profilu získa naviac zákazník katalógu firiem až 20 kľúčových slov, na základe ktorých ho majú potenciálni zákazníci možnosť v AdresarFiriem.sk nájsť. Pri bežnom profile je týchto kľúčových slov iba päť. Práve vďaka kľúčovým slovám sa máte možnosť dostať na predné pozície v katalógu firiem. Čím viac ich máte, tým je vaša prezentácia v rámci katalógu viditeľnejšia.

AdresarFiriem.sk sa celoročne propaguje – čím propaguje aj vašu firmu

Propagácia prebieha predovšetkým v najpočúvanejšom slovenskom Rádiu Expres. Každý deň sú poslucháči rádia vyzvaní k tomu, aby hľadali vašu firmu. Katalóg firiem je slovenská jednotka v tvorbe firemných videoprezentácií. Kanál YouTube už zaznamenal viac ako 2,7 miliónov prehratí videí. Vďaka prezentácii v AdresarFiriem.sk bude pre vás získavanie zákazníkov hračka. Dajte o sebe vedieť.