Aké výhody prináša dôchodkový fond PERSPEKTÍVA?

0
1666

V súčasnej dobe sa veľa ľudí, najmä mladšia generácia, domnieva, že sa dôchodku nedožije. No spoliehať na túto globálne rozšírenú domnienku je nezmysel. Odporúčame si čo najskôr začať vytvárať rezervu, aby ste do penzie odchádzali spokojní. S náhlym prepadom z vysokého platu na nízky dôchodok sa nedokáže veľa starších ľudí vyrovnať, a potom prepadajú depresiám. Ale dôchodkové obdobie by ste si mali užívať, nie sa trápiť. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme atraktívny dôchodkový fond.

Veľmi dôležitá je perspektíva fondu, čoho sa chytila samotná Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky. Svojim klientom pripravila zaujímavý dôchodkový fond s názvom PERSPEKTÍVA. A čím sa líši od konkurenčných produktov na trhu? Ako jediný je viazaný na tri indexy. Stratégia dôchodkového fondu zvyšuje šancu na zaujímavý výnos. A môžete využiť tiež dynamických investícií.

Dôchodkový fond PERSPEKTÍVA je určený k dlhodobému investičnému horizontu, ktorý presahuje 10 až 15 rokov.

Dôchodkový fond viazaný na tri indexy

Nespornou výhodou je, že dôchodkový fond PERSPEKTÍVA sleduje hneď tri indexy zároveň, čím sa žiadny iný dôchodkový fond vo slovenských vodách pýšiť nemôže. V rámci tohto ojedinelého produktu je zamerané na globálne akciové trhy, pričom môžete investície rozložiť z hľadiska regionálneho. Ale zároveň môžete investície vložiť iba do jedného regiónu, napríklad Európy, ak chcete čo najviac znížiť riziká.

Stratégia prepája prvky aktívneho a pasívneho manažmentu investícií zároveň, zatiaľ čo u konkurencie je k dispozícii len pasívny manažment.

Ak vás zaujíma viac informácií o dôchodkovom fonde PERSPEKTÍVA, stačí si dohodnúť schôdzku so špecialistom inštitúcie. So sporením na penziu by ste mali začať čo najskôr, pretože sa jedná o dlhodobú záležitosť, ktorá vám môže dopriať pokojný odchod do dôchodku.

Autorské právo: rido / 123RF Reklamní fotografie