Ako ušetriť pri nákupe hygienických pomôcok do firmy

0
944

Hygienické pomôcky ako toaletný papier, mydlá, či kuchynské utierky predstavujú niečo, čo každá firma potrebuje. Je to pravidelný a nevyhnutný výdavok.

Premýšľali ste niekedy nad tým, či ich nakupujete výhodne a skutočne tie správne?

Nákupom hygienických materiálov sa dá ročne ušetriť firme stovky eur. Ako je to možné?

Firma Bemalux Cleaning Corp. s.r.o. sa okrem upratovania kancelárskych priestorov zameriava aj na ich hygienické vybavenie. Za roky na trhu im cez ruky prešli desiatky hygienických pomôcok, preto vedia presne poradiť, ktoré z nich sú viac kvalitné, resp. kde je ideálny pomer cena/kvalita.

Ak napríklad vo firme používate nekvalitný čistiaci prostriedok na riad, môžete ho minúť o skoro 40% viac ako by ste spotrebovali kvalitnejší. A to sa ešte nebavíme o ich hygienickej stránke.

Potreba kvalitného mydla na ruky vystala s príchodom pandémie. Prím hrajú najmä tekuté mydlá, ktoré sú hygienickejšie a ľahšie sa dopĺňajú.

Trh ale zaplavili mydlá rôznej kvality. Ktoré z nich sú skutočne účinné? Poradíme vám.

Dôležitá zaujímavosť: Použitie alkoholového gélového dezinfekčného prostriedku na ruky v triede poskytlo celkové zníženie absencie v dôsledku infekcie o 16,8% medzi 16 základnými školami a 6 000 žiakmi.

Vás ako firmu stojí PN-ka každého zamestnanca peniaze, čas a pridáva na byrokracii, či improvizácii.

A keď sme pri peniazoch – šetriť na správnom produkte môžete aj cenou. Vďaka pravidelným veľkým objednávkam sa firme Bemalux podarilo s dodávateľmi vyrokovať lepšie ceny, ktoré potom samozrejme prenáša aj na svojich klientov.

Tí získajú kvalitný hygienický materiál, overený rokmi praxe a za vynikajúce ceny.

Vedeli ste, že priemerný človek minie za týždeň až 3 rolky toaletného papiera? Vynásobte to počtom zamestnancov a zistíte, že každý ušetrený cent na kuse vám ročne „vráti“ do peňaženky nemalé finančné prostriedky.

Ak potrebujete kvalitné, overené a cenovo prijateľné hygienické prostriedky do firmy, neváhajte firmu kontaktovať. Vypracujú vám cenovú ponuku na mieru a odporučia len to najlepšie, čo sa im dostalo do rúk.