Čaká vás rozlúčka so slobodou? Na striptérky zabudnite

0
1924

Striptíz je klasická forma rozlúčky so slobodou. Skupina žien alebo mužov si prenajme poloprofesionálnych tanečníkov, ktorí poskytujú svojim tancom a perfektnými telami show. Toto všetko je síce pekné, ale takí tanečníci ponúkajú vizuálne atraktívny program, no tam to končí. Tantrická masáž ponúka omnoho kvalitnejšiu alternatívu, ktorá pohľadí nielen zrak ale aj telo.

Tantrická masáž ako rozlúčka so slobodou

21. storočie je čas na vystúpenie zo ,,starých konvencií’’. Striptéri a družina okolo ľudí, ktorých čaká ich veľký deň sú dávno minulosťou, rovnako ako cliché vymetanie barov po celom meste. Po svadbe sa nelúčime s priateľmi alebo s párty životom. Lúčime sa s poslednými známkami nespútaného, takmer single života a plne sa oddávame tomu, ktorému povieme svoje áno.

Ak sa rozhodnete stráviť svoj posledný deň so statusom slobodný erotickou tantra masážou, čaká Vás mnoho odchyliek od ,,klasiky’’.

Okrem toho, že Váš deň bude naozaj len o Vás, nebudete sa musieť len pozerať na tanečníčku, ktorá má pripravený rovnaký tanec pre všetkých klientov. Erotická masáž je šitá na mieru pre každého klienta a budúci ženích či nevesta sa môžu zapojiť do diana. Mimo iné Vás čaká uvoľnenie tela i mysle pred Vašim veľkým dňom a ako bonus, objavíte praktiky, ktoré môžete v budúcnosti využiť v spálni so svojou polovičkou a tým posunúť svoj intímny život na novú úroveň.

Tantrická masáž je vhodná pre každého

Či už sú to erotické masáže pre ženy, klasické tantrické masáže alebo náročnejšie služby pre skúsenejších klientov, repertoár tantra salónov v Bratislave ponúka všetko.

Rôzne metódy masáže poskytujú rozdielne prístupy ku každému klientovi, no zaručujú v podstate to isté. Okrem uvoľnenia svalstva a vnútorného napätia ako pri bežnej masáži nachádza klient nové úrovne nielen duševnej ale aj sexuálnej energie.

Okrem mnohých individuálnych benefitov treba spomenúť aj výhody pre páry. Zatiaľ čo zo stripízu benefituje len jeden, pri tantra masáži to tak byť nemusí. TantraDiamond Bratislava má v ponuke masáž pre páry, pri ktorej si spoločne užijete slastné dotyky, ktoré rozprúdia sexuálnu energiu nie len v miestnosti, ale aj medzi vami. Či už v páre, alebo nie, tantrická masáž spraví každú rozlúčku so slobodou nezabudnuteľnou.