Chcete začať podnikať v priebehu pár hodín?

0
1543

Podnikanie nie je šport, nikdy nie je neskoro začať podnikať. Je jedno, či ste práve opustili bránu školy alebo ste ostrieľaný rôznymi pracovnými pozíciami či si chcete privyrobiť k dôchodku. Začať môžete kedykoľvek. Napríklad aj práve teraz. Založte si spoločnosť a rozbehnite konečne svoj vlastný biznis, kde budete sám sebe pánom a všetky rozhodnutia budú iba na vás. Slobodný ako vták. Obávate sa ale toho, že sa vám z behania po úradoch, súdoch a registroch zoderú podrážky? Netrápte sa tým, je tu niečo, čo vás týchto starostí zbaví.

Spoločnosť, ktorá založí spoločnosť za vás

Čo keby sme vám povedali, že vašu spoločnosť založí za vás niekto iný. Napríklad spoločnosť, ktorá sa tomu profesionálne venuje a ušetrí vám tých 10 dní, ktoré by ste celým procesom zakladania stratili. Táto firma založí pre vás akciovú spoločnosť, spoločnosť s ručením obmedzeným či komanditnú spoločnosť. A to nielen na Slovensku ale aj v Česku, ak je vám legislatíva u našich bratov za riekou Morava viac sympatická. Vaša spoločnosť bude samozrejme založená podľa vašich požiadaviek, takže ako keby ste ju založili vy. Jeden rozdiel tu však je – nebudete musieť podstúpiť všetky tie energiu odoberajúce byrokratické záležitosti. Ak sa vám páči táto táto ponuka, zistite viac.

Chcete mať svoju spoločnosť hneď?

Chcete mať svoju spoločnosť čo najskôr, ale 10 dní sa vám zdá ako príliš dlhá doba? Máme pre vás jednu možnosť, ako sa vyhnúť čakaniu. V tomto prípade vám doporučujeme ready made spoločnosť, vďaka ktorej začnete podnikať do pár hodín. Čo znamená, keď je spoločnosť „ready made“? Je to spoločnosť bez obchodnej histórie, ktorá je založená práve na ďalší predaj, a teda je zapísaná v obchodnom registri, na daňovom úrade a má splatené základné imanie, takže po jej kúpe môžete začať s podnikaním prakticky okamžite. Uľahčite si cestu za svojim podnikateľským snom a nenechajte sa odradiť byrokraciou.

Photo by stockimages / freedigitalphotos.net