Čistenie obilia rýchlo, jednoducho a hlavne kvalitne

0
2330

Aby z obilia vznikla múka chce to veľa námahy, starostlivosti a úsilia. Značnú časť práce vám môžu uľahčiť moderné poľnohospodárske stroje, ktoré by nemali chýbať v žiadnom modernom a rozvíjajúcom sa podniku zaoberajúcom sa poľnohospodárstvom.

Oddeliť zrno od pliev a nečistôt sa zdá byť dosť hlučná, namáhavá a prašná práca. Ak ale viete ako na to opak je pravdou. V spoločnosti JK Machinery vedia ako na to. Tichý chod, bezprašná prevádzka a jednoduché ovládanie sú hlavnými kritériami, ktoré hovoria v prospech technológií tejto spoločnosti. Viac ako 30 ročné skúsenosti, inovatívne technológie, efektívne a komplexné riešenie čistenia plodín a schopnosť vyhovieť aj neštandardným nárokom zákazníkov sú fakty, ktoré spoločnosť JK Machinery radia k špičkám na svetovom trhu.

Čističky obilia – pre veľké aj menšie firmy

Pre väčšie spoločnosti, ktoré potrebujú čistiť viacero poľnohospodárskych produktov vo väčšom množstve, sú vhodné čističky JCM. Sú ideálne na trvalú prevádzku. Nemusíte sa obmedzovať len na čistenie obilia. Tieto čističky zvládnu toho oveľa viac – káva, kakao, ryža, bylinky, soľ. Veľkou výhodou tohto typu je jeho variabilita – je možné ho doplniť ďalšími modulmi (odklasňovač, odsávanie prachu, aspiračná predčistička s alebo bez rotačného podávača,…) a zvýšiť tak intenzitu čistenia.

Majiteľom menších podnikov, či rodinných firiem by nemala ujsť JCC čistička VibroCompact. Pomocou viacerých druhov sít s rôznymi veľkosťami ôk môžete čistiť akékoľvek plodín – od liečivých rastlín, korenín cez cukor až po obilie. Výmenu sít, ich čistenie a aj obsluhu pokojne zvládne jedna osoba.

JK Machinery – skúsenosti a tradície

Čistenie, triedenie, lúpanie a aj mletie – v ponuke spoločnosti nájdete množstvo strojov vhodných práve pre vás. Nemusíte stále dokupovať nové a ďalšie technológie. S čističkami (a nie len tými) od JK Machinery vám stačí jeden stroj. Možnosť pridávania ďalších modulov k základnému stroju zlepší a skvalitní triedenie a čistenie plodín. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou, tak isto ako odborne školený personál, ktorý je vám kedykoľvek ochotný poradiť a pomôcť s výberom toho najvhodnejšieho stroja práve pre vaše potreby. O ich kvalite hovorí fakt, že technológie JK Machinery perfektne fungujú aj v extrémnejších podmienkach. Nájdete ich v juhoafrickej Zambii, ale aj v oblastiach chladnej a nehostinnej Sibíri. Od maku, cez drobné semienka, bylinky, korenie až po obilie – tieto zariadenia si poradia s každou plodinou. Poľnohospodárstvo nie je jediným odvetvím kde tieto zariadenia využijete. Uplatnenie nájdu aj pri recyklácii alebo triedení odpadu.

Oddeľte zrno od pliev a vsaďte na modernú technológiu od spoločnosti JK Machinery. Tá vyčistí obilie za vás. Rýchlo, jednoducho, čisto a hlavne kvalitne. Či už riadite veľkú spoločnosť, alebo ste malou rodinnou firmou čističky obilia vám prácu s rôznymi druhmi poľnohospodárskych plodín značne uľahčia.