Dá sa porovnať živé kasíno s online?

0
1684

Každého lákajú v kasíne iné hry – poker, ruleta, automaty, blackjack či kocky. Ľudia, ktorí kasína navštevujú majú jedno spoločné – chcú vyhrať. A ak niekto patrí k tej menšine, ktoré nejde o peniaze, potom ich ženie dopredu vzrušenie, cinkanie žetónov, blikajúce svetlá a napätie, ktoré pri hraní cítia. Je však obrovský rozdiel medzi online kasínom a normálnym kasínom. Je teda možné zažiť takéto pocity aj v prostredí online casina?

Živé kasíno či online?

Ak máte porovnať pocity, ktoré zažívate v online a normálnom kasíne, tak nazačiatku poviete, že sa nedájú porovnať. Pretože hrať ruletu v živom kasíne a hrať ruletu online je obrovský rozdiel, až neporovnateľný. To je pravda, ale princípy ostávajú rovnaké, iba prostredie sa mení. A teda ak hráte ruletu online v pohodlí domova, dokážete sa oveľa viac sústrediť na hru, nevyrušuje vás prostredie ako v živom kasíne – cudzí ľudia, zvuk automatov, pekná čašníčka, krupiér, ktorý vás zneisťuje. V domácom prostredí vás tieto vplyvy nevyrušujú.

V online kasíne je ľahšie skončiť

To isté platí aj pri hracích automatoch, nielen pri rulete. Hracie automaty v kasíne vás pohltia tak veľmi, že od nich len ťažko odídete. V online kasíne, ak sa vám nebude dariť, stlačíte X na okne a prestanete okamžite hrať. Bez väčšej námahy, nakoľko nie ste prikovaný k stoličke pri automate. Sedíte na svojej vlastnej stoličke a môžete odísť, kedykoľvek sa vám zachce. Žiadne pohľady ostatných ľudí, ktorí sa vás očami pýtajú, prečo odchádzate. Žiadne drinky pre hráčov zadarmo. Iba vy a počítač. Doma je ľahké odísť.

Preto, ak máte svoje stratégie a triky, ako hrať a vyhrať, skúste to v online kasíne, budete sa môcť úplne sústrediť na hru samotnú a žiadne okolité vplyvy vás nebudú vyrušovať. Ale aj napriek tomu, že online kasíno je bezpečnejšie, buďte pri hre opatrný.

Photo by foto76 / .freedigitalphotos.net