Darček, ktorý rozžiari úsmev na tvári

0
1725

Milujem darčeky. Áno ja viem, že ty tiež. Dostať darček je nádherný pocit a ja poznám ešte krajší. Darovať niečo nezabudnuteľne krásne a výstižné prípadne aj vtipné. Blížia sa Vianoce. To si si už určite všimol. A nielen na takto významné sviatky by sa ľudia mali obdarovať. Ja si myslím, že na skvelý darček je správny čas každý deň. A práve preto, som hľadala aj ja niečo originálne, zaujímavé a neopakovateľné.

Už ma to nebaví

Nebaví ma priateľovi kupovať stále ponožky, sestre varešky a švagrinej sviečočky. Tento rok to chce poriadny nápad. Niečo na čo povedia: “Wáááááu toto som fakt nečakal. Páči sa mi to veľmi.” Rozhodla som sa. Idem do malého rizika s veľkými kreatívnymi nápadmi. Tričká s potlačou. Napadlo ma ako prvé. To by mohlo byť zaujímavé. A veru aj bude.

A teraz vybrať čo na ne. “Sestre jej dieťa s vtipným nápisom. Ten vymyslím o chvíľku. To by sme mali. Čo pre priateľa. Už viem. Áno, fotokniha s mojimi možno trošku šteklivými fotkami, nech sa poteší aj keď so mnou práve nieje. Hmmmmm. Dobrý nápad hned si to značím a hľadám fotky. Pre švagrinú fotoobraz z fotky čo bola na horách. Túto má veľmi rada. Toto ju rozhodne bude tešiť dlho, keď si ho zavesí niekam nad sedačku do izby. ” – premýšľala som nahlas.

Ešteže som teraz sama

Ešteže tu teraz nikto so mnou nieje. Takto vybavím celú rodinu aj priateľov. Vianoce budú originálne zachránené a priateľ dostane aj tie ponožky. Každý z obdarovaných bude mať hrnček s fotkou. Aspoň si ich budú poznať a nebudú sa dohadovať kto chce, do ktorého čaj.

Darčeky pre celú rodinu som už vybavila. Všekto na jednom mieste a ešte aj z pohodlia domova. Nemusím nikam chodiť. Ušetrila som kopec času a môžem sa venovať niečomu inému. Toto sa mi veľmi páči. Odporúčam to aj tebe. Hlavne ak nie si ten typ čo rád chodí po obchodoch. Kto vie aký darček dostanem ja.