Ešte nemáte elektrickú kolobežku? Tieto argumenty vás presvedčia o jej kúpe

0
535
Ešte nemáte elektrickú kolobežku? Tieto argumenty vás presvedčia o jej kúpe
Ešte nemáte elektrickú kolobežku? Tieto argumenty vás presvedčia o jej kúpe

Elektrické kolobežky vidíme jazdiť po mestách na dennej báze. Tento druh dopravného prostriedku si obľúbili ľudia každého veku. Možno aj vy po elektrickej kolobežke poškuľujete, ale nemáte odvahu na nej jazdiť či váhate nad jej kúpou. Predstavujeme vám 7 argumentov, ktoré vás presvedčia, že elektrická kolobežka sa oplatí.

1. Rýchla návratnosť investície

Vskutku dobrá elektrická kolobežka s vysokou nosnosťou, dlhým dojazdom a pevnej konštrukcie nestojí drobné. Napriek tomu sa vám oplatí do kolobežky  investovať kvôli rýchlej návratnosti. Elektrická kolobežka je nenáročná na údržbu, ušetrí na parkovaní i hromadnej doprave.

2. Rýchla doprava po meste

Kolobežka s motorom sa využíva hlavne v mestskej doprave. Dôvod je jednoduchý – s kolobežkou sa dostanete všade a rýchlo. Malý dopravný prostriedok sa prederie medzi autami a prejde úzkou uličkou.

3. Ekologický aspekt

Na kolobežke neprodukujete emisie ako počas jazdy v automobile či v autobuse. Kúpou kolobežky aspoň malou časťou prispejete k dýchateľnejšiemu vzduchu vo vašom meste.

4. Doprava bez stresu

V automobile je doprava po meste plná stresu. Zostávate visieť v kolónach, hľadáte parkovacie miesto, riešite malé kolízie. Na elektrickej kolobežke budete jazdiť do práce s úsmevom na perách.

5. Prenosný prostriedok

Na kolobežke môžete jazdiť časť úseku cesty do práce a časť prejsť v autobuse. Jednoducho ju so sebou zoberiete všade. A v práci si ju opriete o stôl alebo položíte pod schody.

6. Lepšia fyzička

Na elektrickej kolobežke síce len stojíte, ale musíte ju vyvažovať v zákrutách a pri iných manévroch. Niektoré svalové partie v tele dostávajú zabrať a vy nebadane formujete. Pre zdravie robíte viac aj vďaka tomu, že sa pohybujete po vzduchu.

7. Budete in

Jazdiť na elektrickej kolobežke patrí k trendovým záležitostiam. Svetu ukážete, že ste in, šetríte prírodu a ste aktívni.

Majú elektrické kolobežky negatíva?

Pri výbere kolobežky si dajte pozor hlavne na jej dojazd. Príliš lacné modely vás môžu nechať v štichu vtedy, keď to budete najmenej čakať. Spoľahnite sa na e-shop inSPORTline, kde nájdete široký výber všetkých značiek kolobežiek. Niektorí jazdci na kolobežke sú arogantní a nedodržiavajú pravidlá cestnej premávky. Nezaraďte sa medzi túto skupinu ľudí, jazdite ohľaduplne a rozumne.