Go, with SWAN GO

0
2832

Patríte medzi priaznivcov televízie a pred TV ste schopní stráviť aj celé hodiny? Doma však nie ste stále. Vďaka Swanu si však môžete obľúbené seriály, filmy a televízne show dopriať nech ste kdekoľvek! Ako je to možné?

Možné je to vďaka aplikácii SWAN GO od spoločnosti Swan. Pomocou tejto aplikácie si vašu obľúbenú televíznu stanicu môžete vychutnávať kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí vám na to napríklad smartfón, alebo tablet. Už sa nemusíte báť, že niečo zmeškáte, ak práve nie ste doma.

Čo je SWAN GO?

Služba SWAN GO, ktorá vám umožní prístup k obľúbenému televíznemu programu, aj keď práve nie ste vo svojej obľúbenej obývačke. Jedná sa o mobilnú aplikáciu pre telefóny a tablety, vďaka ktorej môžete mať svoje obľúbené Tv programy so sebou kdekoľvek a kedykoľvek.

Mobilná aplikácia, ktorú môžete používať až na 3 zariadeniach naraz, obsahuje až 33 tv kanálov, ktoré máte ihneď k dispozícií. Vďaka čistému a jednoduchému rozhraniu bude používanie aplikácie hračka. Určite oceníte intuitívne a pohodlné ovládanie, vďaka ktorému vždy rýchlo nájdete to, čo hľadáte.

Ako získať službu?

Neuveríte, ale zaobstaranie si takejto aplikácie je jednoduchšie, než si môžete myslieť. Stačí vám len pár klikov a službu môžete mať aj vy. Postačí len kliknúť na stránku Swanu a vybrať kategóriu televízia, kde nájdete aj spomínanú službu SWAN GO,ktorú si tu následne zopár klikmi viete aj objednať.

Po objednaní služby vám do 24 hodín príde e-mail s registračným kódom. Následne navštívte stránku www.swango.sk a pomocou svojho registračného kódu si vytvorte svoj SWAN GO účet, ktorým sa neskôr prihlásite na svojich mobilných zariadeniach. Vytvorenie SWAN GO účtu potvrdíte v overovacom e-maile, ktorý bol zaslaný na Vami uvedený e-mail.

Po potvrdení e-mailu si treba už len stiahnuť aplikáciu, podľa vášho zariadenia. Na výber je ako aplikácia pre iOS, tak aj pre Android alebo Windows Phone. Prihlásiť sa môžete pomocou predtým vytvoreného SWAN GO účtu maximálne na 3 zariadeniach súčasne.

Pre sledovanie na ďalšom zariadení je potrebné najskôr deaktivovať službu na niektorom z aktívnych zariadení. To môžete vykonať na SWAN GO portáli, odobratím jedného z existujúcich zariadení. Pre pridanie ďalšieho zariadenia následne stačí nainštalovať aplikáciu SWAN GO a prihlásiť sa prostredníctvom SWAN GO účtu na tomto zariadení. No nie je to jednoduché?

Kto môže mať službu SWAN GO?

V tomto je SWAN GO oproti iným druhom televízie, ako digitálna a káblová, úplne bezkonkurenčný. Mať ho totiž môže mať ktokoľvek a kdekoľvek. Nie ste tak limitovaný vašou lokalitou, pokrytím a podobnými faktormi, ktoré sú pri výbere digitálnej alebo káblovej televízie rozhodujúce.

SWAN GO je ale úplne diametrálne odlišná. Môžeme povedať, že je niečo ako internetová televízia. Televíziu tak máte neustále so sebou vo vašom smartfóne, ktorý v dnešnej dobe patrí medzi neodbytnú súčasť nášho života. Ako sme teda už spomínali, SWAN GO je niečo ako digitálna internetová televízia. Z čoho plynie, že na jej používanie je žiaľ potrebné internetové pripojenie. To je však už v dnešnej dobe súčasťou takmer každého paušálu. A ak nie, potrebné dáta sa dajú dokúpiť.

Spotreba dát pri pozeraní SWAN GO však záleží od kvality, v akej daný film, seriál alebo iný televízny program pozeráte. Priemerne však neminiete viac ako 1,5 GB dát za hodinu pozerania. Čo zas nie je tak veľa, keďže môžete mať vďaka tomu svoju obľúbenú tv napríklad pri ceste domov z práce, školy alebo pri inej príležitosti, keď niekam cestujete. TV v mobile vám tak zaručene skráti čas.

Koľko ma to bude stáť?

Ak si cenu za SWAN GO porovnáme s cenou za normálnu televíziu či už digitálneho alebo káblového typu, mesačný účet bude o niekoľko desiatok percent nižší. Mesačná cena služby SWAN GO je totiž len 3,99€. Doba viazanosti je taktiež flexibilná. Môžete si vybrať z dvoch účtovacích období, a to na 12, alebo na 24 mesiacov. Za cenu len 3,99 mesačne tak môžete mať 33 obľúbených kanálov stále pri sebe. Ak si dokonca službu objednáte do konca roka 2017, dostanete službu TV Archív zdarma.

Jediné čo k mobilnej tv ešte potrebujete je spomínané pripojenie na internet. Avšak aj so zrátaním ceny za službu SWAN GO a internetové dáta, vás mobilná televízia vyjde za super cenu. Neváhajte, veď SWAN GO môžete mať už do 24 hodín od objednania.