Jeseň prichádza a s ňou aj nová kolekcia pánskeho oblečenia

0
1564

Jeseň už pomaly klope na dvere a nám nezostáva nič iné, ako postupne uložiť letné oblečenie do šatníka a nahradiť ho o niečo teplejším, ktoré Vás ochráni pred chladom počas jesenného sychravého počasia. Aj v teplejšom oblečení však môžete vyzerať elegantne, štýlovo a čo je najpodstatnejšie – môžete sa v ňom cítiť pohodlne. Nová kolekcia pánskeho oblečenia na tohtoročnú jeseň je azda tá najštýlovejšia za posledné roky, pričom vyniká najmä kombináciou rôznych farieb.

Slim-fit – to je strih tohto roku

Spojenie „slim-fit“ počujeme čoraz častejšie. Predstavuje strih, ktorý je ušitý priamo pre pánov so štíhlou postavou, ktorý majú radi možno o niečo tesnejšie oblečenie, v ktorom práve postava môže vyniknúť. Nemusíte príliš športovať na to, aby ste si mohli napríklad košele so slim-fit strihom zakúpiť – jednoducho stačí nemať nadváhu a bez problémov „sadne“ takáto košeľa aj na Vašu postavu. Strih tohto typu je charakteristický najmä pre košele, pri ostatnom pánskom oblečení sa s ním príliš často nestretneme.

Aká kolekcia oblečenia Vás teda čaká?

Ešte stále bude pánska móda prevažne elegantnou. Znamená to teda, že príliš sa nebudú do popredia tlačiť tepláky alebo iné športové oblečenie. Z takejto ležérnej kategórie oblečenia sú možno zaujímavé mikiny, ktoré majú čoraz väčší šmrnc elegancie. Pri ich výrobe sa začína čoraz viac využívať nielen bavlna, ale aj koža či iné látky. Taktiež už pomaly môžete zabudnúť na sivú obyčajnú farbu. Trendom je napríklad hnedá, modrá či bordová farba v nádherných odtieňoch. Pánske mikiny za skvelú cenu na Vás čakajú na JustMAN.sk! 

Nebola by to však jeseň bez poriadnej, ľahkej a štýlovej bundy. Prechodné bundy pre mužov sú čoraz viac obľúbené v koženom prevedení, pričom z farieb dominuje najmä čierna alebo hnedá. Určite však nezostanú nepovšimnuté ani látkové bundy, z ktorých si muži najviac obľúbili aj také „extrémne“ farby, ako červená či žltá.