Kancelárie pri letisku v Bratislave – najlepšie miesto pre váš biznis

0
1912

Kancelárske priestory sú pre firmu a jej zamestnancov miesto, v ktorom v dnešnej hektickej dobe trávia často viac času ako doma. Je preto mimoriadne dôležité, aby spĺňali všetky najdôležitejšie parametre týkajúce sa dostupnosti, prívetivého a príjemného okolia, občianskej vybavenosti a ochrany zdravia. Ak sa takéto kancelárske priestory nachádzajú v Bratislave, v centre diania, v hlavnom meste krajiny a slovenského biznisu, je to ďalší bonus navyše.

Bratislava, mesto považované za bránu do západnej Európy v blízkosti Viedne, Budapešti aj Prahy, je ideálnym východiskovým bodom pre váš rozvíjajúci sa biznis. A presne na takomto mieste sa nachádzajú kancelárie, ktoré ponúka na prenájom spoločnosť BTS CARGO & HANGAR SERVICES, A.S. Zaoberá sa nielen prenájmom kancelárskych a skladovacích priestorov, ale aj ich správou a údržbou.

Kancelárie na prenájom v Bratislave

prenajom-kancelarie-bratislava-btscargo-skBTS CARGO & HANGAR SERVICES, A.S. prevádzkuje a prenajíma kancelárske priestory v blízkosti areálu bratislavského letiska. Budovy a objekty v jej správe sa po rekonštrukcii a revitalizácii stali ideálnym miestom pre akúkoľvek, i tú najzodpovednejšiu prácu.

Hlavná výhoda kancelárií a skladových priestorov pri letisku spočíva v ich variabilite. K dispozícii máte samostatné kancelárske priestory, ale i navzájom poprepájané kancelárie. Samozrejmosťou sú otvorené priestory s možnosťou vytvorenia dnes takých moderných open space kancelárií. V prípade, že by ste si nevedeli vybrať, máte možnosť vytvoriť si priestory presne podľa vašich požiadaviek.

Ďalšie výhody kancelárií

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza diaľnica D1, ktorou sa pohodlne dostanete za vašimi klientmi, či už na Slovensku, alebo v zahraničí. A, naopak, vaši zákazníci nebudú mať najmenší problém dostať sa k vám, ak sa rozhodnú pre cestu automobilom. Ak si zvolia v Bratislave prespať, v okolí sa nachádza niekoľko hotelov.

Ak vám nebude stačiť reštaurácia nachádzajúca sa v areáli BTS Cargo, môžete svojich obchodných partnerov pozvať na obed do najväčšej biznis zóny v Bratislave. Za pár minút ste pri nej. IKEA, Avion a už aj novootvorený nákupný komplex Pharos ponúkajú nekonečné možnosti stravovania.

Okolie prenajímaných priestorov je starostlivo upravené. Objekty sú vsadené do prírody, z terasy, ale i z kancelárií vidíte upokojujúcu zeleň. Každá budova má svoje parkovacie miesta, je strážená a nonstop monitorovaná, čiže o bezpečnosť je dokonale postarané.

Spoločnosť BTS CARGO & HANGAR SERVICES, A.S. disponuje takým množstvom priestorov na prenájom, že určite nebudete mať žiadny problém vybrať si ten správny pre váš biznis.