Kávovary JURA IMPRESSA: Prvotriedna kvalita a elegantný dizajn

0
2026

Kolískou luxusných hodiniek, multifunkčných nožov a automatických kávovarov JURA IMPRESSA je Švajčiarsko. Všetky spomínané produkty snúbi perfektné technické vlastnosti a pôvabný dizajn. Majú rovnakú krajinu pôvodu. Švajčiari do všetkých výrobných segmentov, vrátane produkcie espressa a cappuccina, vkladajú precíznosť, dokonalosť a dôraz na detail. Ak si chcete vychutnať lahodný kofeínový mok, stavte na kávovary spájajúce dlhoročnú tradíciu a modernú technológiu.

Spoločnosť JURA na poli s domácimi spotrebičmi pôsobí už viac ako sedemdesiat rokov. Prvým výrobkom s typicky červenobielym nápisom bolo elektrické rádio. Potom firma na trhu predstavila svoje varne kanvice, žehličky a hriankovače. Prvý kávovar uzrel svetlo sveta v roku 1937, však svojím vzhľadom pripomínal skôr luxusnú karafu.

pFull (1)

Intuitívne ovládanie

Kávovary JURA IMPRESSA sa pýši unikátnym dizajnom a maximálnou variabilitou. Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie, ktoré zvládne i technikou nepobozkaný užívateľ. Všetky ponúkané modely kávovarov disponujú trojfarebným displejom, pričom každá farba signalizuje určitý stav kávovaru. Pohotovostný režim znázorňuje zelená farba, zmenu nastavenia žltá farba a chybu červená farba.

Vychutnávate si po ranu silné espresso a popoludní si doprajete relaxáciu pri jemnom cappuccine s našľahaným mliekom? Automatické kávovary JURA vám vyhovie v oboch prípadoch. Nechýba ani parná tryska, s ktorou našľaháte mliečnu penu.

Prečo automatický kávovar JURA?

  • Inteligentná technológia je ekologická a ušetrí až 40% spotreby.
  • Trojfarebný displej zjednodušuje obsluhu kávovaru.
  • Dlhú životnosť zaisťujú automatické čistiace a dekalcifikačné procesy.
  • Tvrdá voda je vďaka prítomnosti filtrov Claris zmäkčená a zbavená vodného kameňa.
  • V ponuke je aj úzky model, ktorý sa hodí do menších kuchýň.