Kofex – aké výhody má káva v tabletke?

0
1548

Káva je nápoj, ktorý denne udržuje pri živote stovky miliónov ľudí po celom svete. Čo však, ak na šálku kávy nemáte čas a priestor? Potom je tu efektívnejšie riešenie – tabletky s obsahom kofeínu! Aké sú ich výhody?

Šoféri, manažéri, policajti, záchranári, učitelia… Vo vymenovávaní profesií by sme mohli pokračovať donekonečna, čo sa tým však snažíme povedať? Nuž, len to, že väčšina povolaní je skutočne náročných a vyžadujú plnú sústredenosť človeka, ktorý takúto prácu vykonáva. Na schopnosť sústrediť sa vplýva mnoho faktorov, medzi tie najsilnejšie však rozhodne patrí únava. Tá je síce prirodzeným prejavom ľudského tela, v živote sú však situácie, kedy je potrebné únavu na určitú dobu oddialiť. Predstavte si napríklad vodiča kamiónu, ktorý je 20 kilometrov od svojej cieľovej destinácie a začne pociťovať čoraz silnejšiu únavu. Keďže má nejaké tie časové limity, nemôže si dovoliť zastaviť, aby si oddýchol a tých posledných 20 kilometrov jednoducho musí zvládnuť. V kamióne si však za jazdy kávu neuvarí a keďže nemôže riskovať šoférovanie pod vplyvom únavy, potrebuje niečo, čo by ho rýchlo nabudilo. Tu prichádza na scénu práve prípravok Kofex.

Rýchle a bezpečné porazenie únavy

Najväčšou výhodou „kávy v tabletke“, je najmä jej praktickosť. Nemusíte zalievať kávu a strácať čas, kým vychladne a podobne. Nemusíte ani piť žiadne energetické nápoje, ktoré síce tiež obsahujú kofeín, ale aj veľa nezdravej chémie. Tablety Kofex obsahujú 50 miligramov kofeínu, 40 miligramov tvorí čistý kofeín a 10 miligramov kofeín z guarany. Takéto množstvo kofeínu vás dokáže veľmi rýchlo nabudiť bez toho, aby ste si na takýchto tabletách vybudovali závislosť. Tieto tablety môžete mať stále pri sebe a dať si ich môžete skutočne kedykoľvek, keď budete potrebovať rýchle nabudenie. Ak ste ich ešte nevyskúšali, načo ešte čakáte? Tablety Kofex zoženiete napríklad v e-shope Greenlike. A únava je preč!