LAMELLAND – priemyselné a garážové brány, ktoré nesklamú

0
2536

V prípade, že momentálne dopytujete kvalitnú priemyselnú alebo garážovú bránu, dovoľujeme si Vám predstaviť spoločnosť LAMELLAND, veľkoobchodného predajcu a výrobcu, ktorý dominuje práve v tejto oblasti. Všetci dobre vieme, že ľudia nie sú dokonalé bytosti, preto nie je možné nechať svoj majetok voľne prístupný každému. Veci a objekty v našom vlastníctve si strážime najlepšie ako vieme. S tým nám pomáhajú tiež priemyselné a garážové brány. Stupeň ochrany závisí od toho, čo chceme chrániť a skrývať, no v nemalej miere tu zohráva rolu i štát, mesto a štvrť, ktoré obývame. Možno Vám záleží iba na praktickej a účelnej stránke garáže, ale v súčasnosti sú k dispozícií aj viaceré luxusné prevedenia. Z tohto zdanlivo neestetického produktu sa tak stáva príťažlivý doplnok exteriéru.

Na ceste ku klientovej spokojnosti

LAMELLAND má svoje pobočky po celom Slovensku. Ide o partnera, ktorý dokáže splniť i tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientov. Na trhu je už od roku 2004 a spočiatku začínal s výrobou a predajom tieniacej techniky. Tejto činnosti sa nikdy nevzdal, ale postupne k nej pridal aj výrobu a predaj garážových brán. Ročná produkcia tohto sortimentu činí cca 2.500 ks. Firma sa radí na Slovensku medzi TOP obchodníkov svojho druhu. Centrom je mesto Trenčín, odkiaľ sa klasické i priemyselné brány distribuujú na pobočky. Pre klientov je momentálne k dispozícií aj online zadávanie objednávok. Spoločnosť sa rozvíja expresným tempom, skvalitňuje svoje možnosti a služby, aby mohla zákazníkom garantovať absolútnu spokojnosť. Moderné brány sú dnes horúcim trendom, a preto LAMELLAND rozšíril svoju ponuku aj o rýchlobežné a protipožiarne modely, ale aj o protiprievanové clony.

Život bez strachu

Všetky produkty spoločnosti sú mimoriadne kvalitné a pre klientov dostupné na tej najvyššej úrovni. Tento obchodný partner ich dovezie priamo k Vám domov. Pri nákupe môžete počítať s vysokým komfortom, ale i kvalifikovaným, profesionálnym a flexibilným tímom, ktorý je pripravený poradiť. LAMELLAND priemyselné, garážové a automatické brány dokážu minimalizovať trestnú činnosť a dôstojne ochrániť každý objekt. Desaťročná záruka už iba podčiarkuje dôveryhodnosť spoločnosti. Ľahká ovládateľnosť a pestrá paleta farebných variácií i tvarov, to sú brány novej generácie. Ak Vás naša ponuka zaujala, pokojne si prekliknite na web najlepsiebrany.sk a zistite viac. Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku, pýtajte sa na to, čo Vás zaujíma a vyberte si to najlepšie pre seba. Veríme, že sme Vám ukázali správnu cestu k dokonalému zabezpečeniu Vášho majetku.

Foto: © [zstock] / Dollar Photo Club