Mladí viac nemusia zostávať pri rodičoch!

0
1598

Žijeme rýchlu dobu, ktorá nás núti robiť expresné rozhodnutia. Hoci je 21. storočie dynamické, technické a pokrokové, ruka v ruke s tým ide stres, nedostatok času pre rodinu, ale aj istá dávka pohodlnosti. Mnohí mladí ľudia túžia po vlastnom bývaní, no neraz zostávajú žiť v rodičovskom dome i po tom, čo si sami založia rodinu. Občas za to môžu financie, no to nie je hlavný problém. Jednoducho nepoznajú a nepripúšťajú iné možnosti. Ak sa rozhodnú osamostatniť a odísť od rodičov, bývajú v podnájme alebo si berú hypotéku, aby si splatili svoj sen o slobode. Riešenia sú však oveľa prístupnejšie. V prvom rade je nutné vybrať si vhodnú stavebnú firmu, ktorá sa dokáže o všetko postarať, no Vás jej služby nebudú stáť až tak veľa. Poďme sa teda pozrieť na to, ako môže mladý človek vykročiť vlastnou cestou oveľa jednoduchšie.

Začnite sa chystať na sťahovanie

Väčšina z nás by chcela svoje hniezdočko čo možno najskôr. A dnes to aj skutočne ide. Odpoveďou sú domy na kľúč, ktoré ponúka napríklad i spoločnosť Pitko Kft. Tieto môžete mať postavené za neuveriteľne krátky čas. Presne o 110 dní sa smiete presťahovať do svojho novučičkého domčeka. Okrem toho ide o úsporné nízkoenergetické domy. Firma má za sebou dlhoročné skúsenosti a za ten čas stihla dokončiť vyše 500 kvalitných projektov na Slovensku a v Maďarsku. Cena takýchto montovaných stavieb je mimoriadne dostupná. Z tohto dôvodu sa na Pitko Kft. obracajú mnohé mladé rodiny. Hlavná výhoda týchto domov spočíva v ich nízkych prevádzkových nákladoch. Ušetriť môžete až polovicu nákladov na vykurovanie počas jedného roka. Za obrovským znížením nákladov počas vykurovacej sezóny stojí hlavne veľmi dobrá tepelná a súčasne aj izolačná výplň.

montovany dom

Ďalšie plusy, ktoré sa nedajú prehliadnuť

Obrovskou výhodou montovaných domov na kľúč je ich zabezpečenie proti hluku, požiaru, veterným podmienkam alebo zemetraseniu. Taktiež pri nich nemusíte v budúcnosti riešiť problémy s pristavovaním. Ak bude treba, tak veľmi jednoducho získate viac miesta a pohodlia pre svoju rodinu. Ďalším bonusom je i to, že alergici tu nemajú žiadne problémy. Stavba je veľmi čistá a suchá, preto nehrozí, aby v takýchto domoch vznikali nejaké nežiaduce plesne. Posledné štatistiky ukazujú, že montované domy stúpajú na hodnote. Firma ponúka pre svoje stavby 30-ročnú záruku. Pri pracovnom postupe sú použité iba kvalitné certifikované materiály.

Ak sme Vás aspoň trochu zaujali, pozrite si katalóg domov, ktoré ponúka spoločnosť Pitko Kft. Možno sa Vám niektorý zapáči a rozhodnete sa pre takúto variantu moderného bývania. Pozdáva sa Vám takáto príležitosť? V prípade, že sa rozhodnete pre dom na mieru, máte pod kontrolou celkový dizajn, pôdorys i cenu. Čo si zaplatíte, to i dostanete. Držíme Vám palce na ceste za osamostatnením.

dom na kluc

Zdroj a foto: domypremladych.sk