Na výlety, do posilňovne aj pri prenášaní väčšieho množstva vecí

0
1740

Stáva sa, že sa žena niekde vyberie a jej bežná kabelka už kapacitou na to množstvo vecí, ktoré potrebuje zobrať, nestačí. Vtedy ju zachránia iba menšie cestovné tašky. Veľa ľudí si ich predstavuje ako obrovské vaky, ktoré sú pri dovolenkách náhradou za spevnené kufre na kolieskach. Samozrejme, že sú aj tým! Cestovných tašiek je však oveľa viac druhov a neznamená to, že sú vhodné iba na zadné sedadlo auta a na plece pri ceste do posilňovne!

cestovni-kufr-dielleVyzerať štýlovo za každých okolností je podmienkou nielen žien. Ani muži na letisku či vlakovej stanici nechcú vyzerať ako ovešaný vianočný stromček, ale svoje veci chcú mať bezpečne a prakticky uložené na malom mieste, aby sa ľahko prenášali. Veľké vaky na plecia či cez rameno sú preto často vybavené pomocnými kolieskami, aby sa nosili ľahko ako kufor.

 

Je prekvapivé, ako ľahko sa dá nájsť vhodný vak na prenášanie vecí.

V rôznej objemovej kapacite. Nemusíte za každú cenu kupovať ten najväčší model, keby sa náhodou stalo, že potrebujete preniesť okrem oblečenia a nejakej tej kozmetiky a hygienických potrieb aj viac druhov obuvi. Existujú prenosné sady, ktoré v jednom veľkom vaku skrývajú dve menšie. Vždy si vyberiete, ktorú veľkosť potrebujete. Nie každá dovolenka alebo pracovné stretnutie na viac dní si vyžaduje zbaliť celú skriňu.

 

0013577_nizke-tenisky-burnetie-dancingO koľko lepšie sa presúva z miesta na miesto, keď máte v ruke šikovne riešenú batožinu? Vybrať sa niekam s viacerými menšími kabelkami, z ktorých je každá na niečo iné, je podobné, ako by ste namiesto pohodlnej dámskej obuvi zvolili elegantné lodičky. Pamätajte, že prenosné vaky musia v prvom rade spĺňať svoj účel! A to je ponúkať relatívne veľa voľného miesta na veci a ľahkú nosnosť. Ich štýlová stránka musí ísť často do úzadia. Našťastie, veľa modelov ich krásne kombinuje.