Najlacnejšie PZP v roku 2020 získate online

0
1543
Najlacnejšie PZP v roku 2020 získate online

Rok 2020 je za rohom a prináša so sebou významné zmeny v oblasti poistení motorových vozidiel povinným zmluvným poistením. Vodičov čaká navýšenie cien PZP o minimálne 5-10% a v niektorých prípadoch, najmä pri mladších vodičoch sa môže finálna cena PZP vyšplhať na stovky eur. Ako si zvoliť najlacnejšie poistenie PZP v roku 2020 a zbytočne neplatiť za rovnaké služby vyššiu sumu?

Porovnanie PZP online

Ponuka povinného zmluvného poistenia je na slovenskom trhu pomerne široká. Viacero poisťovní poskytuje rôzne výhody pre svojich klientov a vybrať si dôveryhodnú poisťovňu s najvýhodnejšou ponukou môže byť náročné. Najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom, ako vybrať nové poistenie je porovnanie viacerých ponúk PZP online.

Na internete je možné nájsť viacero nástrojov a porovnávačov týchto poistení. Online kalkulačka PZP je nástroj, ktorý disponuje databázou aktuálnych ponúk na trhu a na základe údajov, ktoré vyplníme v krátkom formulári vyhodnotí a pripraví najlacnejšie PZP ponuky viacerých poisťovní priamo pre naše vozidlo.

Poistenie auta cez internet je vždy lacnejšie

Internet od svojho vzniku priniesol užívateľom mnohé výhody. Pohodlnejšie a lacnejšie nakupovanie je snáď najmarkantnejšou zmenou, na ktorú sme si rýchlo zvykli. Zľavy a výhody pri nakupovaní cez internet sa dnes týkajú aj poistení. Mnohé poisťovne ponúkajú zľavu za uzatvorenie zmluvy online. Šetríme tým totiž poisťovni čas a peniaze, ktoré by musela inak vynaložiť za zamestnanca na pobočke, ktorý by nám zdĺhavo vysvetľoval a pripravoval rôzne ponuky.

Online kalkulačka PZP zvládne vybrať a vystaviť ponuku pre každého vodiča na mieru v priebehu pár minút. Dokáže porovnať nielen všetky aktuálne ponuky, ale zahrnie aj akcie, zľavy a doplnkové pripoistenia, ktoré by sa nám skutočne mohli hodiť.

Ako bezpečne uzatvoriť zmluvu online?

Pre porovnanie viacerých ponúk stačí vyplniť formulár iba raz. Nie je potrebné odovzdávať tieto údaje jednej či druhej poisťovni a v prípade, že nechceme uzatvoriť PZP online okamžite, nemusíme sa nikam registrovať. Naše osobné údaje sú tak chránené, neukladajú sa do žiadnej databázy a žiadna poisťovňa nás nebude oslovovať s novými ponukami.