Najlepšie oslavy sú na jachte

0
1251

Plánujete oslavu narodenín, výročia či jubilea? Čo tak oslava na jachte v Chorvátsku? Jachting je v poslednej dobe veľmi obľúbeným fenoménom, ktorý ponúka možnosť dovolenkovať a spoznať krajinu celkom inak. Sami sa rozhodujete, ako strávite svoj čas na lodi. A jednou z možností môže byť aj oslava na jachte v Chorvátsku. Či už budete chcieť osláviť narodeniny, výročie alebo dokonca stráviť svoju svadobnú cestu plavbou na Jadrane, jachta na prenájom je tou správnou voľbou.

Oslava na jachte v Chorvátsku je jedinečnou príležitosťou, ako si vychutnať výnimočné okamihy v kruhu blízkych či priateľov. Jachta na prenájom ponúka priestor na skvelé a výnimočné zážitky, na ktoré len tak rýchlo nezabudnete. Na palube jachty môžete stráviť skvelých sedem dní, oddýchnuť si, zrelaxovať sa, ale aj navštíviť rôzne zákutia chorvátskeho pobrežia. A to všetko jedinečným spôsobom, v súkromí a slobodne.

Oslavujte podľa seba

Počas plavby na jachte sa môžete vydať kdekoľvek chcete vy. Takýto typ dovolenky je vhodný pre každého, no najmä pre tých, ktorí milujú more a slnko, no nemajú radi preplnené pláže. Na jachte sa môžete vydať do malých zátok s prázdnymi plážami či na okolité ostrovčeky a dedinky, kam sa bežní turisti nedostanú. Svoj čas si prispôsobujete presne podľa seba a nik vás nelimituje. Navyše, kedykoľvek môžete zakotviť v niektorom z chorvátskych prístavov a vybrať sa na potulky mestami.

Tip: Neviete ako, kam a kedy ísť? Nechajte si poradiť od odborníkov. Čím lepších odborníkov si vyberiete, tak tým krajšie spomienky budete mať. Nezapadnite medzi dav na veľkom “zaoceánskom parníku“, kde je vyše 6000 ľudí na palube. Užite si svoju súkromnú dovolenku napríklad na plachetnici či katamaráne od www.luxurysailing.eu.

Oslava na jachte v Chorvátsku tak môže byť intenzívnym zážitkom, či už sa rozhodnete celý čas stráviť na jachte a plaviť sa po mori, alebo budete kotviť v prístavoch a spoznávať krásy chorvátskych miest. Jadranské more ponúka skvelé podmienky na rekreačné plavby a chorvátske pobrežie sa môže pýšiť sieťou veľmi dobre vybavených prístavov. Nájdete v nich napríklad sprchy a toalety, supermarkety a reštaurácie či dokonca aj internetové pripojenie.

Výnimočné okamihy

Jachta na prenájom pre vašu oslavu bude miestom, na ktorom si užijete plno zábavy a spoločných chvíľ s blízkymi. Čo je zároveň aj veľmi dobrou príležitosťou, ako utužiť a posilniť vzťahy a zistiť, ako spolu viete vychádzať či fungovať ako tím.

Jachta na prenájom sa však môže stať aj miestom, na ktorom si užijete svoju svadobnú cestu alebo rozlúčku so slobodou. Jedinečné okamihy s jedinečnou osobou na jedinečnom mieste sú na nezaplatenie. Navyše, pobrežie Jadranského mora ponúka všetko to, čo k pravej romantike patrí. Jedinečné momenty si tak môžete vychutnávať priamo na palube jednej z luxusných jácht. A to všetko pri pohľade na krásne zapadajúce Slnko. Svadobná cesta na jachte znamená jedinečné zážitky plné lásky a spoločne strávených chvíľ v romantickom prostredí. A spoločne strávené chvíle, to je ten najväčší dar, ktorý si môžete navzájom venovať.

Či už sa vyberiete oslavovať s rodinou alebo priateľmi, oslava na jachte v Chorvátsku je špeciálnou príležitosťou, ktorá so sebou prináša množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Okrem toho, že môžete oslavovať narodeniny, jubileum či iné výročie, môžete zároveň spoznávať aj krásy chorvátskeho pobrežia a plaviť sa po Jadrane. Takáto plavba je nielen oslavou, ale aj plnohodnotnou dovolenkou.