Náušnice sprevádzajú ženy od narodenia po celý život

0
1244

Aj keď žena nenosí príliš mnoho šperkov, s najväčšou pravdepodobnosťou ju už od narodenia sprevádzajú náušnice. Sú šperkom, ktorý k žene neodmysliteľne patrí. Veď obvykle svoje prvé náušničky dostaneme už k narodeniu alebo ku krstu. Zdá sa vám, že ich máte málo? Pozrite sa, aké náušnice sa nosia v tejto sezóne?

Trendy v šperkoch sa menia, ale pravdou je, že pokiaľ ide o náušnice, časom vychytáme tie, ktoré nám sedia, a potom často nosíme jeden a ten istý typ. Niektoré z nás milujeme malé nenápadné náušničky v podobe drobného kamienku, perličky, alebo iného nežného motívu. Ďalšie z nás preferujú výrazné a veľké náušnice. Tým z nás, ktoré sme ochotné vzdať sa konzervatívneho prístupu pokiaľ ide o výber náušníc, pomôže s výberom módnych kúskov pre nadchádzajúcu sezónu náš tip.

Do každého uška iná

Nájdite si náušničky, ktoré vypadajú vlastne rovnako, ale majú rôzne motívy. V jednom ušku noste napríklad srdiečko, v druhom hviezdičku. Takto si môžete náušničkový set nakombinovať napríklad s kamarátkou, alebo s malou dcérkou. Trend vypadá nenápadne, ale ten, kto ho na vás objaví, bude okúzlený.

Veľkým hitom sú malé krúžka s kamienkami

Takmer nevisia, a tak nie sú problémom ani u dlhovlások, ktoré sa často veľkým kruhom do uší vyhýbajú. Keď si rukou odhŕňame vlasy, často totiž o veľké kruhové náušnice zavadíme a hrozí, že ich stratíme, alebo si dokonca poraníme ucho. Malé krúžky vypadajú romanticky. Ešte viac vtedy, keď zlatý či strieborný kov doplnia drobné farebné kamienky.

Multifarebné nežné náušničky nie sú len pre malé dievčatká

Nemusia byť pre malé dievčatko, aj keď hýria pestrými pastelovými farbami. Vo vyššom veku vedia naopak ženy omladiť. Perfektne sa kombinujú s oblečením, aj keď by ste to nečakali a obávali sa toho. Stačí jeden doplnok či kúsok oblečenia vyladiť aspoň do jednej z farieb na náušniciach. Sú nežné a pritom nápadné.

Symboly detstva ako antiageing

Chcete, aby vás šperky omladili? Doprajte si náušnice, ktoré vám pripomenú detské časy. Šperky Tous pracujú so symbolom nádherného medvedíka. Kto z nás ho v detstve nemal a nemiloval? Na náušniciach bude Tous medvedík vypadať nádherne. V sortimente tejto španielskej šperkárskej firmy ho nájdete v stovke podôb, takže nemusíte zostať u jedného. A nezabudnite myslieť ani na svoju dcérku. Tá po ňom zatúži určite taktiež.

Perly do uší ako symbol elegancie

Perlové šperky sú považované za symbol elegancie. Nosia ich ženy každého veku. Často sú veľmi jednoduché, vždy však vyžarujú noblesu, eleganciu, luxus a ženskosť. Perly na náušniciach vypadajú taktiež nádherne. Môžete si zvoliť úplne jednoduché riešenie s jedinou perličkou, alebo naopak hravé náušnice, ktorým nechýbajú nápady, ale ani pestrosť. Bielu perlu totiž môžu dopĺňať ďalšie farebné kamene a symboly.

Náušnice Tous

Obohaťte svoju šperkovnicu o nové kúsky z kolekcie náušníc Tous. Firma patrí medzi najúspešnejšie šepkárske giganty sveta s veľmi unikátnym a nezameniteľným designom. Ten oslovuje všetky generácie žien.