Nenechávajte svojich štvornohých miláčikov bez zábavy a zaobstarajte im škrabadlá pre mačky

0
684
Nenechávajte svojich štvornohých miláčikov bez zábavy a zaobstarajte im škrabadlá pre mačky
Nenechávajte svojich štvornohých miláčikov bez zábavy a zaobstarajte im škrabadlá pre mačky

Pravdepodobne ste už počuli, ak nie zažili na vlastnej koži, že mačky dokážu poškriabať všetky druhy interiérového nábytku. To, že mačka zničí gauč alebo dokonca stojacu lampu, je spôsobené tým, že táto malá domáca šelma má málo práce. Jednoducho sa nudí, a tak ju napadá, čo všetko môže robiť.

Škrabadlo poskytuje mačke dostatok aktivity a súkromia

Keďže s mačkami trávime čas v mnohých miestnostiach domu alebo bytu, je dobré kúpiť dve alebo tri škrabadlá, každé inak navrhnuté, a ponúknuť mačke zábavu všade, kde sa jej páči. Samozrejme, škrabadlá pre mačky sú vyrobené tak, aby sa štvornohí miláčikovia mohli nielen zabávať, ale aj relaxovať alebo leňošiť, oddychovať a mať dokonalú kontrolu nad všetkým, čo sa doma deje.

K dispozícii sú nízke aj vysoké škrabadlá. Ich konštrukcia je pevná a stabilná, aby sa mačky a škrabadlo neprevrátili nabok. Je dobré mať vyšší typ škrabadla aj jeden z nižších modelov, aby ste si ho mohli vziať so sebou na návštevu k rodine, na dovolenku alebo kamkoľvek, kam idete na niekoľko dní a vezmete so sebou svoju mačku.

Konkrétne škrabadlá, ktoré používatelia vysoko hodnotia

Škrabadlá pre mačky nájdete v mnohých dizajnoch, napríklad v e-shope www.hawaj.sk . Jedným z najpredávanejších je momentálne škrabadlo pre mačky Hawaj s výškou 170 cm v červenej a hnedej farbe. Obsahuje 2 domčeky pre mačky, 4 miesta na odpočinok, 3 hracie myši a 2 schodíky. Je potiahnuté plyšom a sisalom. Práve teraz je k dispozícii so zľavou viac ako 50 % z pôvodnej ceny.

Druhým najpredávanejším škrabadlom pre mačky je škrabadlo pre mačky Hawaj 90 cm v antracitovej farbe. Toto je práve ideálne na prelínanie s inými škrabadlami v dome aj na cestovanie. Obsahuje 2 domčeky pre mačky a miesto na odpočinok. Je veľmi praktické, stohovateľné, nechýba plyš a sisalový poťah.

Skvelé je aj 140 cm vysoké škrabadlo pre mačky Hawaj v hnedej farbe. Obsahuje 3 domčeky pre mačky, 2 miesta na odpočinok, 1 loptičku na hranie a šnúrku. Je potiahnuté plyšom a sisalom.

Toto je len malá ochutnávka zo širokej ponuky škrabadiel pre mačky, ktorú nájdete na Hawaj.sk.  Pozrite si ich a urobte radosť svojej mačke alebo mačkám. Budete mať väčšiu istotu, že sa vo vašej neprítomnosti nič nepríjemné nestane, mačky nebudú ničiť záclony, gauč, kreslo alebo dokonca stoličku.