Niet nad lahodný domáci jogurt …

0
2598

Už na začiatok treba uznať, že jogurtovač nepatrí medzi bežné kuchynské spotrebiče, ktoré vlastní každá rodina. Je to však veľká škoda! Rodiny, ktoré majú deti, určite ocenia tohto skvelého pomocníka, ktorý im pomôže ušetriť peniaze za nákupy jogurtov a okrem toho sú si istí, čo ich ratolesti zjedia. Nebudú to žiadne „umelé“ jogurty, ale čerstvé, lahodné a mliečne jogurty, ktoré si môžete aj vy pripraviť v pohodlí domova! Princíp zhotovenia vlastného jogurtu je veľmi jednoduchý. Zohrejete mlieko, pridáte aktívny biely jogurt a necháte v teple zohriať. Treba však dbať na správnu teplotu a primeranú dobu zrenia. Samozrejme, že pri každom jogurtovači je napísaný presný postup prípravy, no podstata je všade rovnaká. Veď čo lepšie by sme si počas týchto horúcich letných dní mohli pripraviť, ak nie čerstvý domáci jogurt plný vitamínov a bielkovín?

Ak ste milovníkom syrového alebo čokoládového fondue

707006
Ak aj vy milujete mäsové, čokoládové alebo lahodné syrové fondue, určite by vám nemalo chýbať v kuchyni. Fondue od Tescomy je vyrobené z prvotriednej ocele, keramiky a pevného plastu, takže jeho životnosť je skutočne veľmi vysoká. Pomôže vám s prípravou tých najunikátnejších fondue, a to a pre 6 osôb! Či už máte nejakú oslavu, rodinné posedenie alebo aj obyčajnú grilovačku na záhrade, nebojte sa ju spríjemniť i týmto skvelým jedlom, ktoré si ihneď všetci zamilujú.

Ak ste milovníkom čaju alebo kávy

387524Kto z nás by nemiloval čerstvý čaj z mäty alebo lahodnú namletú kávu? K tomu, aby ste si mohli vychutnať váš obľúbený nápoj, budete potrebovať hrnčeky. Tie si môžete vybrať nielen podľa tvaru, farby alebo veľkosti, ale aj podľa toho, na čo sú určené. Pôjde o hrnček na vaše obľúbené cappuccino alebo čaj? Všetko závisí pochopiteľne od vašich preferencií, no každý z nás by mal vlastniť kvalitné hrnčeky Tescoma na čaj a kávu.

 

FOTO: eshop.tescoma.sk