Objavte budúcnosť s kurzom Nutanix – základy hybridného cloudu  

0
123
Objavte budúcnosť s kurzom Nutanix - základy hybridného cloudu  
Objavte budúcnosť s kurzom Nutanix - základy hybridného cloudu  

V rýchlo sa meniacom technologickom svete sa hybridný cloud stáva nevyhnutnosťou pre podniky hľadajúce flexibilitu, efektívnosť a inováciu. Naše školiace stredisko ALEF Training centrum predstavuje dvojdňový intenzívny kurz Základy hybridného cloudu, ktorý ponúka nielen teoretické, ale aj praktické zručnosti potrebné na navigáciu a efektívne využívanie hybridných cloudových technológií.

Kurz začína pohľadom na históriu technológie cloud computing, preskúmava rôzne typy cloudov a popisuje, ako sa infraštruktúry on-prem a verejné cloudové infraštruktúry spojili do hybridných operačných modelov. Táto sekcia osvetľuje dynamické prostredie hybridných cloudov a zdôrazňuje ich význam v súčasnom podnikaní.

Ďalšia časť kurzu sa sústredí na podrobné štúdium kľúčových produktov Nutanix, ako sú AOS, AHV a Prism. Tieto produkty boli špeciálne navrhnuté na riešenie konkrétnych podnikových výziev a kurz poskytuje hĺbkové znalosti ich funkcionalít a aplikácií. Účastníci sa naučia, ako optimalizovať svoje IT a infraštruktúru pre maximálny výkon a bezpečnosť.

V záverečnej fáze školenia sú účastníci oboznámení s fundamentálnymi aspektmi prevádzky Nutanix Hybrid Cloud. Témy zahŕňajú aktualizácie zhlukov, správu virtuálnych strojov, vykazovanie a sledovanie výkonnostných metrík. Tieto zručnosti sú neoceniteľné pre efektívne riadenie a udržateľnosť hybridných cloudových systémov.

Kurz je vedený skúsenými lektormi, ktorých expertíza je podporená radom medzinárodných certifikácií. V prípade potreby špecifických znalostí spolupracujeme aj s externými odborníkmi, aby sme zabezpečili najaktuálnejšie a najrelevantnejšie informácie.

Nevyhovuje vám tento kurz alebo máte špecifické požiadavky? Nebojte sa, v ALEF Training centre ponúkame aj možnosť školenia na mieru. Stačí nás kontaktovať a radi vypracujeme ponuku prispôsobenú vašim potrebám.

Zaregistrujte sa na kurz Základy hybridného cloudu – Nutanix už dnes a posuňte svoje znalosti na novú úroveň. Spoločne objavme potenciál hybridného cloudu a jeho prínos pre váš podnik.