Plastové kontajnery sa pýšia vysokou nosnosťou a variabilitou

0
1523

V priemyselnej oblasti nachádzajú plastové kontajnery široké uplatnenie. Pretože sa vyznačujú vysokou nosnosťou, môžete v nich prepraviť prakticky čokoľvek. Samozrejme je nevyhnutné najprv vybrať firmu, od ktorej plastové kontajnery zakúpite. Ak si potrpíte na vysokej kvalite, obráťte sa na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá poskytuje svoje produkty podnikom naprieč rôznymi odvetviami.

Skladacie plastové kontajnery majú vysokú statickú hmotnosť, a to konkrétne 750 kilogramov. Aj napriek takejto vlastnosti vás potešia jednoduchá manipulácia a tvarová stálosť. V podstate je jedno, čo v plastových kontajneroch plánujete prepravovať, pretože zvládnu aj obrovský nápor.

Výhody plastových kontajnerov

Plastové kontajnery sú vyrobené z pevných materiálov, ako sú polyetylén a polypropylén. Odolávajú poškodeniu a chemickým látkam. Problémy im nerobia ani teplotné rozdiely. Veľkou výhodou je, že Schoeller Allibert ponúka pestrú škálu prevedení. Siahnuť tak môžete po veľkosti, ktorá vám bude vyhovovať. Ak si neviete rady s výberom, môžete si nechať poradiť. Venovať sa vám vždy budú preškolení pracovníci.

Čo všetko Schoeller Allibert ponúka?

Stačí sa pozrieť na ponuku, je vskutku pestrá. V ponuke nájdete pevné plastové kontajnery, ktoré vás nadchnú svojou mohutnosťou. Spoločnosť vám bude pomáhať aj v prípade, že potrebujete do svojej firmy skladacie kontajnery, s ktorými ušetríte veľa miesta pri preprave, ba aj v skladoch. Využitie je len na vás.

Obrovskej popularite sa tešia modely Magnum Optimum, Maxilog a Maximus. Pri jednotlivých kontajnerov nájdete podrobné informácie, na základe ktorých sa rozhodnete pre konkrétne riešenie.

Priamo na webovej stránke www.schoellerallibert.com/sk nájdete aj brožúrku, ktorá vám prezradí omnoho viac informácií o jednotlivých kontajneroch.