Plastové prepravky pre B2B priemysel – to sú výrobky Schoeller Allibert

0
1419

Môžu sa pochváliť neuveriteľnou variabilitou, nadpriemerne dlhou životnosťou a vysokou nosnosťou. Plastové prepravky pre B2B priemysel od Schoeller Allibert sú v obore skutočným pojmom.

Spoluprácou s firmou Schoeller Allibert nezískate len prístup ku kvalitným prepravkám

Dáte sa dohromady s partnerom, ktorý sleduje aj vaše priemyselné odvetvie a podnikanie, a neustále prichádza s inováciami v oblasti prepraviek pre prepravu aj následné skladovanie. Firma sa špecializuje predovšetkým na automobilový priemysel, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, nápojový priemysel, na poolingové služby a samozrejme taktiež na retail. Produkty je možné objednať online. Skladom je aktuálne viac ako 1000 rôznych typov prepraviek.

Sortiment Schoeller Allibert

Schoeller Allibert vyrába stohovacie prepravky, malé skladacie prepravky, plastové IBC kontajnery, pevné plastové kontajnery, skladacie paletové kontajnery, plastové palety, zasúvacie a stohovacie plastové prepravky, prepravky pre nápojový priemysel a prepravné vozíky. Najžiadanejšie plastové prepravky sú všestranná prepravka Euroclick, prepravky typu VDA/R/RL-KLT vhodné do skladu, stohovacia a zasúvacia prepravka Maxinest, Prelog prepravka vhodná ako riešenie pre rôzne priemyslové odvetvia a euro prepravky s univerzálnymi rozmermi pre logistiku.

Prepravky pre B2B priemysel

Plastové prepravky Schoeller Allibert sa vyznačujú ľahkou údržbou, opakovanou možnosťou použitia a taktiež tým, že firmám pomáhajú optimalizovať náklady. Vďaka možnosti stohovania, zasúvania, normovaným rozmerom, farebnému značeniu, možnostiam bezpečného zavretia a ďalším, optimalizujú náklady firiem v logistike. Prepravky sú ľahké a pritom s nadpriemerne vysokou nosnosťou. Odolávajú poškodeniu a chránia tak nielen seba, ale samozrejme aj prepravovaný tovar. Všetky prepravky sú navrhnuté tak, aby splňovali ekologické štandardy. Nielenže nejde o plastové obaly na jedno použitie, ale súčasne ich je možné na konci ich životného cyklu zrecyklovať a získaný recyklát opäť použiť. Schoeller Allibert je partner, ktorý svojim podnikaním pomáha tomu vášmu – teda ideálny B2B spoločník.