Plná Peňaženka: Portál, ktorý vám umožní ušetriť

0
738
Plná Peňaženka

Letné dovolenky sa pomaly blížia a s nimi spojené aj veľkolepé prípravy. Určite si doprajte aj vy zaslúžený oddych a relax. V prípade, že hľadáte jednoduchý a efektívny spôsob, ako ušetriť pri nákupe a zároveň si vychutnať aj všetky benefity z cashbacku, máme pre vás skvelé riešenie!

V súčasne dobe totiž existuje cashback portál Plná Peňaženka, ktorý vám otvára možnosti získavania peňazí späť za nákupy a rezervácie, a to aj vrátane ubytovania, leteniek či cestovného poistenia. Sme tu však na to, aby sme vám pomohli a preto vám prinášame efektívne a užitočné tipy, ako využiť čo najlepšie výhody cashbacku Plná Peňaženka priamo pri príprave na samotnú dovolenku!

Jednoduchá a rýchla registrácia

Prvým krokom je registrácia na cashback portáli Plná Peňaženka. Ide o skutočne jednoduchý proces, preto sa rozhodne nemusíte ničoho obávať. Celá registrácia vám totiž zaberie len niekoľko minút. Okrem iného, táto registrácia vám prinesie a otvorí dvere k veľkému množstvu výhodných ponúk a možnosti získavania peňazí späť pri každom nákupe. Preto stačí, keď vyplníte registračný formulár a vytvoríte si vďaka tomu účet. Okrem iného, registrácia je úplne zadarmo, čo vás rozhodne poteší. Registrovať sa môžete prostredníctvom e – mailovej, Facebooku alebo cez Google.

Vyberte si vhodné ubytovanie

Pri rezervácii ubytovania na dovolenku by ste nemali zabúdať využiť cashback portál Plná Peňaženka. Dôvodom je najmä skutočnosť, že sú tam dostupné partnerské stránky, ktoré ponúkajú cashback za rezervácie hotelov, apartmánov, prípadne iných tipov ubytovania. Stačí si vybrať svoj ideálny pobyt a rezervovať ho cez odkaz na portáli Plná Peňaženka. Vďaka tomu si zabezpečíte získanie istej časti peňazí späť, čo je rozhodne veľmi výhodné. Ubytovanie si tak zakúpite veľmi jednoducho a pritom aj ušetríte a získate peniaze späť. Nákup tak už nikdy predtým nebol efektívnejší.

Letenky s cashbackom už dnes!

Nákup leteniek patrí medzi ďalšie dôležité kroky pri príprave na dovolenku. Využite preto výhody cashbacku Plná Peňaženka a získajte peniaze späť za každú jednu rezerváciu leteniek. Letenky si tak budete môcť zakúpiť vo veľmi výhodných cenách, čo vás rozhodne poteší. Okrem iného, cashback spolupracuje aj s rôznymi leteckými spoločnosťami. Môžete tak využiť aj výhodné ponuky, ktoré ponúkajú a zároveň získať cashback.

Nezabúdajte na cestovné poistenie

Ak sa chystáte cestovať do zahraničia, určite nezabúdajte na cestovné poistenie. Preto by ste mali mať pri jeho kúpe na pamäti aj všetky výhody cashbacku. Portál Plná Peňaženka vám totiž ponúka možnosť získania cashbacku aj za nákup cestovného poistenia. V tomto prípade si postačí vybrať len partnera ponúkajúceho cestovné poistenie cez Plnú Peňaženku a zabezpečíte si tak maximálne bezpečnú dovolenku a množstvo ďalších finančných výhod.

Nákupy pred dovolenkou

V prípade, že sa chystáte do zahraničia na dovolenku, viete, že vás pred samotnou dovolenkou čakajú isté nákupy. Mali by ste si zaobstarať všetky potrebné veci, ktoré budete môcť na dovolenke využiť. Plná Peňaženka spolupracuje s mnohými obchodmi a ponúknuť vám tak vie cashback na rôzne produkty, prípadne služby. Pred samotným nákupom si tak vždy neváhajte overiť, či daný obchod spolupracuje s Plnou Peňaženkou a ak áno, nákup vecí cez neho vám prinesie 25 % z nákupu späť.

Neváhajte preto neustále sledovať aj aktuálne akcie a ponuky. Aj portál Plná Peňaženka totiž neustále aktualizuje svoje akcie a ponuky, ktoré sú pre vás, ako zákazníkov, mimoriadne výhodné. Nastaviť si môžete aj notifikácie cez email, aby ste boli vždy upozornení o aktuálnych zľavách.