Portál eKariera – kariéra ako z rozprávky?

0
1498

Chcete získať prácu, po ktorej ste vždy túžili? Túžite po neustálom vzdelávaní sa v oblasti práce a úspešnej kariéry? Potom je tu pre vás perfektné riešenie – kariérny portál eKariera.sk!

Kto by to len nechcel? Mať prácu, ktorá by vás bavila, pýšiť sa dokonalou kariérou plnou úspechov a kariérneho rastu? A na základe toho zarábať poriadne peniaze robením toho, čo vás skutočne baví? Dosť otázok, pozrime sa na skutočnosť. Tá už pri mnohých ľuďoch taká ružová nie je. Veľkým problémov Slovákov, ale, samozrejme, aj iných národov, je skutočnosť, že prácu mnohí vnímame ako nutné zlo, ktoré musíme vykonávať nato, aby sme si vedeli zaobstarať základné životné potreby a žiť ako-tak dobrý život. S takouto perspektívou smerujete k mizernému prežívaniu života. Či už toto totiž chceme, či nie, čas strávený v práci tvorí obrovskú časť nášho životného času. Prežiť ho tak v čo najpríjemnejšom prostredí robením práce, ktorú milujete a na ktorú sa tešíte, je základom šťastného života. Ak vaša doterajšia kariéra spočívala v nájdení inzerátu na prácu, uchádzaním sa o pozíciu a následnou prácou na danom mieste, ktorá vám veľké nadšenie neprinášala, je na čase to zmeniť! Pomôže vám s tým kariérny portál eKariera.sk.

Všetko, čo potrebujete

Na portáli eKariera.sk nájdete všetko, čo na úspešnú cestu pracovným trhom a následnou kariérou potrebujete. Je tu magazín plný článkov s užitočnými radami, ktoré by si mal prečítať každý, kto chce budovať úspešnú kariéru a orientovať sa na pracovnom trhu. Sekcia ponuka práce zas prináša mnoho exkluzívnych ponúk, ktoré by bola škoda premeškať. Magazín a ponuka práce by mali byť základnými vecami, ktoré by ste si mali pozrieť, je tu však ešte jedna inovatívna vec, ktorú nikde inde nenájdete – informácie o firmách, ktoré obsahujú hodnotenie zamestnávateľov. To funguje na jednoduchom princípe – každá firma tu má vytvorený profil, v ktorom môžu súčasní a bývalí zamestnanci anonymne vyjadriť názor a skúsenosti s danou firmou a záujemcom tak poskytnúť cenné informácie. Nehovoriac o tom, že tieto informácie sú cenné aj pre firmu samotnú a na základe nich môže zlepšovať svoj prístup. Tak nečakajte, vzdelávajte sa, nájdite si konečne prácu, ktorá stojí zato a budujte si úspešnú kariéru!