Potešte srdce vašej polovičky: Nečakaná donáška kvetov ju iste rozveselí

0
1984

Výber vhodného darčeka pre partnerku dokáže muža naozaj potrápiť. Okrem výročia, narodenín či Valentína ju však skúste nečakane prekvapiť aj počas bežných dní, uvidíte, že to ocení. Vtedy nie sú potrebné obrovské dary, za ktoré vysolíte celé imanie. Vyskúšajte niektorý z týchto a srdce vašej polovičky určite zaplesá.

Čokoláda

Až na pár výnimiek má sladké a predovšetkým čokoládu rád každý. Ženy nie sú výnimkou a ak vaša partnerka patrí k milovníkom tejto pochúťky, rozhodne nič nepokazíte. Môžete vybrať nejaký luxusnejší druh alebo taký, o ktorom viete, že ho má najradšej. Mimochodom, ak jej podarujete čokoládu, určite vás neobviní z toho, že ju považujete za tučnú.

Donáška kvetov

Ktorá žena sa nepoteší voňavej kytici kvetov a zvlášť, keď ju dostala len tak? Kvety, aj keď nehovoria, povedia veľa. Preto vyberajte uvážene aj podľa toho, aké má vaša partnerka najradšej a zvážte aj iné faktory. Ak je napríklad alergická na ľalie, tak, pochopiteľne, nebudú tou správnou voľbou. Môžete jej ich podarovať po príchode domov, ale omnoho viac ju prekvapí donáška kvetov priamo do práce. Tá radosť a hrdosť, s ktorou si kyticu preberie, bude na nezaplatenie.

Uvarte obľúbené jedlo

Či chceme alebo nie, láska ide cez žalúdok. Čo takto vyskúšať a pripraviť svojej polovičke jej obľúbené jedlo? Nemusí ísť o päťchodovú večeru, niekedy postačí aj obyčajné jedlo, ktoré zbožňuje. Ak ale dokážete pripáliť aj čaj, radšej ju pozvite do nejakej reštaurácie. Prídete síce o romantiku v súkromí, no aspoň sa vyhnete tráviacim ťažkostiam.

Kniha

Ak je vaša partnerka vášnivou čitateľkou, kníh určite nikdy nemá dosť. Je dobré, ak poznáte jej obľúbeného autora či žáner. No ani v opačnom prípade si nemusíte zúfať. Stačí siahnuť po overených bestselleroch či klasike, ktorú nikto neodmietne.

 

Foto: Bigstockphoto