Pristupujte k ženskému zdraviu zodpovedne aj vy!

0
2098

Každá z nás veľmi dobre vie, že počas menštruácie sa nezaobídeme bez intímnych pomôcok ako sú vložky alebo tampóny. Našim cieľom je udržiavať telo v suchu a v maximálnom pohodlí. Dnes už máme našťastie na trhu veľký výber tých najrôznejších vložiek či tampónov, ktoré nám pomáhajú uľahčiť „naše dni“ a menštruácia nás už nebude trápiť tak, ako kedysi.

Vložky a aniónové tampóny prvotriednej kvality bez chemických látok!

Neexistuje univerzálny prostriedok menštruačnej hygieny, ktorý bude vyhovovať každej žene. Ak milujete šport alebo idete na dovolenku k moru, budú vám vyhovovať bavlnené tampóny Gentle Day, ktoré sú vyrobené bez pomoci žiadnych chemikálií a vôní. Pre ženy po pôrode či operácií sú ideálne vložky, ktoré sú jemné, nedráždia pokožku a nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Bežné vložky, ktoré zoženiete v drogérií sú k tele nešetrné, keďže vyvolávajú zápalové reakcie a nepríjemne dráždia pokožku. Pocit bezpečia zabezpečuje anión, ktorý sa nachádza v nenápadnom pásiku! Práve z tohto dôvodu sú produkty Gentle Day mimoriadne obľúbené, keďže už mnoho žien zistilo, čo je pre ich telo počas intímnych dni najlepšie. Ďalším produktom intímnej hygieny sú aniónové intímky, ktoré sú obohatené o aniónový pásik obsahujúci turmalín. Sú určené pre ženy so slabším výtokom, pri končiacej menštruácií, po pobyte v bazéne či aktívnom sexuálnom živote. Ak aj vám záleží na prvotriednej kvalite a chcete pre vašu pokožku to najlepšie, určite neváhajte a vyberte si jeden z produktov určený práve pre vás!

Nepríjemné svrbenie alebo pálenie?

Ak vás trápi nepríjemné svrbenie či pálenie v intímnych partiách, ph v pošve nebude v poriadku. Existujú overené triky ako ph zmeniť, no základom je predovšetkým používanie kvalitných organických a ekologických vložiek od Gentle Day, ktoré sú určené i pre tieto ženské problémy.  Okrem toho, že sú aniónové vložky šetrné pre naše intímne partie, sú maximálne šetrné i k životnému prostrediu.

Autorské právo: sifotography / 123RF Reklamní fotografie