RIBANA trade – náš obchod je o detailoch

0
1668

Naša firma sa od počiatku svojho vzniku snaží o to, aby ponúkla zákazníkom určitý nadštandard. Pozorujeme, čo reálne potrebujú radoví občania, no tiež veľkí stavebníci. Do našej ponuky pravidelne aplikujeme najnovšie trendy. Zisk je pre každú spoločnosť dôležitý, no nemal by byť prvoradý. Týmto sa riadime aj my, a teda myslíme v prvom rade na našich klientov. Detaily, ktorými sa líšime od konkurencie, sú prenesené do kvality našich výrobkov, ako aj dobre mienených rád. Na trhu je viacero spoločností, ktoré Vám ponúknu podobný sortiment ako my, no iba pár z nich vytiahne aj užitočné rady, ktoré by sa mohli hodiť a klienta správne usmerniť. U nás sa môžete pokojne pýtať, no samozrejmosťou je i to, že na isté veci Vás sami upozorníme. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o nás a našej ponuke, čítajte ďalej.

Záleží nám na Vašej dôvere

Históriu našej spoločnosti začali písať plastové okná. Cena tohto typu okien je viac ako prijateľná, sú jednoduché na údržbu a vysoko praktické. Tieto aspekty z nich spravili jednotku na trhu s oknami. Aj preto sme sa rozhodli začať s týmito produktami. Dnes ale ponúkame aj iný sortiment, ako napríklad žalúzie a rolety, markízy, sieťky na hmyz či zimné záhrady. Okrem plastu predkladáme klientom tiež okná v inom prevedení. Možno Vás zaujíma, koľko komôr by malo mať okno pre Váš typ domu alebo bytu, aký materiál si zvoliť a podobne. U nás zaručene nájdete odpovede i na tieto otázky. Okrem toho Vás tiež upozorníme, že treba zohľadniť fakt, či vyberáte okná pre mestský byt na piatom poschodí alebo pre prízemný vidiecky domček. Je Váš panelový alebo rodinný dom zateplený? Toto sú totiž „maličkosti“, ktoré netreba podceňovať, pokiaľ sa chcete zo svojich okien tešiť dlhé roky.

Tradícia, kvalita a spoľahlivosť

Tieto tri hodnoty, ktorých sa snažíme držať, podčiarkuje ešte magická cena plastových okien. S tou najvyššou skromnosťou si dovoľujeme dúfať, že toto je cesta, ktorá nás povedie ku Vašej dôvere. Úprimnosť, profesionalita a otvorenosť sú každému pracovníkovi našej spoločnosti prirodzené. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, a preto nájdete v našej ponuke iba dôveryhodný tovar. Veríme, že spoločne sa nám podarí nájsť vhodné riešenia. Keďže sme na trhu už nejaký ten rôčik, klienti nás radi oslovujú opakovane a na trhu sme si vybudovali celkom slušné meno. RIBANA trade sa tak stala zárukou dobrého obchodu. Individuálne potreby klientov tvoria významnú súčasť našej firemnej etiky. Okrem toho sa vo veľkom orientujeme na ekológiu a svojím zákazníkom ponúkame nadštandardný servis.

Baví nás obchodovať s Vami

Aj keď sledujeme moderné trendy, nevyhýbame sa klasickým hodnotám. Zákazníci sú u nás na najvyššom stupienku hodnôt. Konzultujeme, radíme a vychádzame v ústrety. Potrebujete práve dizajnovo príťažlivé hliníkové alebo klasicky obľúbené plastové okná? Možno v tejto chvíli chcete iba vymeniť parapety, namontovať žalúzie alebo pripraviť zimnú záhradu. Nech sa páči, sme tu pre Vás. U nás nájdete luxus i tradíciu. Jednoducho povedané, baví nás, keď môžeme s Vami obchodovať a robiť Vám radosť. 

Foto: ribanatrade.sk