Ste začiatočník v CISCU? Nevadí. S našimi CISCO kurzami budete pro.

0
426
Ste začiatočník v CISCU? Nevadí. S našimi CISCO kurzami budete pro.

Pohybujete sa na poli blade serverov? Potom je vám pojem Cisco dozaista dobre známy. Ako jeden z popredných hráčov na trhu prináša Cisco neustále novinky. Ak chcete byť v tejto sfére úspešní, je potrebné držať krok s aktuálnymi trendami a prehlbovať si svoje poznatky. Ideálnym prostriedkom na to sú Cisco kurzy. 

Prečo je Cisco kurz dobrou voľbou?

Veľa spoločností hľadá odborníkov na siete a technológie Cisco sú jednými z najpoužívanejších na trhu. Alef Training Center ponúka širokú škálu Cisco kurzov, ktoré sa zameriavajú na rôzne aspekty sietí vrátane smerovania, prepínačov, bezpečnosti a mnohých ďalších.

Certifikácia Cisco - ALEF Training
Certifikácia Cisco – ALEF Training

Účastníci našich kurzov sú kvalitne vzdelaní, a preto sú žiadaní. A čo je najdôležitejšie, Cisco kurz je základom k získaniu Cisco certifikátu, ktorý môže byť veľmi cenný pre vašu kariéru v IT.

Čo ďalej s Cisco certifikátom?

Akonáhle získate Cisco certifikát, môžete sa uchádzať o rôzne pozície v oblasti sietí, vrátane administrátora siete, inžiniera siete, architekta siete a bezpečnostného špecialistu. Vedomosti a skúsenosti získané z Cisco certifikácie môžete aplikovať aj v iných oblastiach IT, ako napríklad cloudové technológie, virtuálne siete a mnohé ďalšie.

Školiaca miestnosť - ALEF Training
Školiaca miestnosť – ALEF Training

Školenie na mieru

V Alef Training vám ponúkame pestrý výber rôznych školení realizovaných prezenčnou či dištančnou formou. Nevyhovuje vám termín alebo máte ďalšie otázky? Kontaktujte Alef Training a nechajte si poradiť.