Štúdium MBA na prestížnej škole

0
1879
29898312 - businessman hand touching mba sign on virtual screen - education & business abstract

Štúdium alebo investícia. Ono je to vlastne to isté, keď vezmeš do úvahy, že investícia do seba je tá najlepšia voľba. Myslím, že v tomto by si so mnou mohol ochotne súhlasiť. Poznám jedno príslovie: „Škola je základ života“. Z časti s ním aj súhlasím. Samozrejme dôležitejšia je prax a praktické skúsenosti, bez teórie to však asi nepôjde tak ľahko.

Štúdium MBA

Niektorí zamestnávatelia preferujú titul MBA, ktorý môžeš získať u našich susedov v Českej republike, ale teraz už aj u nás. Podľa aktuálnej potreby si môžeš nastaviť svoje individuálne štúdium na prestížnej škole European School of Business & Management SE (ESBM), ktorá sídli v Prahe. Študovať je však možné odkiaľkoľvek vďaka modernému e-learningovému systému. Prístup je veľmi osobný a preto máme dôvod si myslieť, že sa ti to bude páčiť. Nakoľko štúdium MBA si môžeš vybrať z rôznych špecializácií. Online štúdium MBA na ESBM trvá 1 rok a je prispôsobené aj slovenským študentom, ktorí môžu seminárne práce odovzdávať v materinskom jazyku.

Prínosy štúdia

ESBM je založená na Oxfordskom vzdelávacom modely, ktorý ti zaručí najmodernejšiu formu výučby spolu so zameraním na prax. Medzinárodná akreditácia, možnosť zostavenia vlastného študijného programu, štúdium kedykoľvek a odkiaľkoľvek, začiatok štúdia ihneď – to sú len niektoré výhody ponúkané v rámci štúdia MBA na tejto škole.

Štúdium vzájomne prepojuje teóriu s praxou vďaka špičkovému tímu lektorov. Prihlášku na štúdium si môžeš podať úplne zdarma. Určite si sám najlepšie uvedomuješ, že ďalšie štúdium ti môže priniesť okrem nových znalostí a zručností, aj nové kontakty. Rozhodne ti prinesie aj profesijný rozvoj v tvojej oblasti, kde práve robíš, alebo kde by si sa chcel dostať. Na odbornú prácu majú byť odborníci. A ty sa takým staneš, lebo sa neustále vzdelávaš, čím si rozširuješ svoje kompetencie.

Lepšie uplatnenie samého seba ti ponúka viac možností. Možno zmenu za lepšiu firmu, možno posun na lepšiu pozíciu tam, kde sa práve pracuješ, prípadne posun v tvojej súkromnej firme. Bonusom nie je len prestížny titul MBA. Dostaneš členstvo v absolventskom klube, kde môžeš v komunite rovnako zmýšľajúcich ľudí rozširovať ďalej svoje zručnosti vymieňať si profesné skúsenosti.

Myslím, že táto ponuka je veľmi lukratívna aj čo sa týka ceny a hlavne podmienok štúdia. Sám najlepšie vieš, že nemáš nad čím váhať a preto sprav ten správny krok pre seba samého a svoje vzdelávanie.

 

Autorské právo: kritchanut / 123RF Reklamní fotografie