Tantra nedokáže nahradiť zdravý sex, ale môže vám pomôcť ho docieliť

0
1579

Aj keď sex nie je najdôležitejšou súčasťou nášho vzťahu, je to kľúčová súčasť, na ktorej mnohé z nich stoja i padajú. Zdravý sexuálny život prispieva nielen k mentálnej pohode a harmónií ale aj pocitu príťažlivosti a ocenenia od nášho partnera.

Bohužiaľ, často to nie je absencia lásky či vzrušenia, ktoré by nám bránili v prežívaní kvalitného intímneho života s našou polovičkou. Sú to práve ťažkosti duše, ktoré stoja za spoločným trápením. Od extrémneho pracovného vyčerpania, cez nenaplnené sexuálne túžby až po problémy s dôverou v samých seba alebo partnera, plochy trenia môžeme nachádzať kdekoľvek, no vždy majú jednu vec spoločnú. Pochádzajú z nášho vnútra. Problém je v tom, že sa maskujú za niečo úplne iné a tak na miesto konštruktívneho dialógu nám to rốzne emócie ako pocit menejcennosti, smútok či až hnev nedovolujú adresovať priamo a len prehlbujú priepasť medzi dvoma dušami.

Ďalší problém určite nájdeme v tom, že sex je stále veľmi stigmatizovaná téma v našej spoločnosti. Nehovorí sa o ňom otvorene až sa z neho robí priam tabu, čo koniec koncov robí riešenie problémov v našej spálni násobne komplikovanejšie.

Terapia tantrou

Tantrická masáž neposkytuje zaručenú liečbu ani jednodňovú kúru na problémy, ktoré sa vo vašom vnútri hromadia týždne. Je to však forma sústredenej meditácie, ktorá svojim špecifickým priebehom a zameraním zacieli problémy spojené s našou intimitou. Neponúkne okamžitý liek, avšak je zdrojom sebareflexie, prostriedkom nahliadnutia do svojho vnútra a nájdenia novej perspektívy.  Rôzne formy erotickej masáže pre ženy a mužov pomáhajú nájsť stratené libido, nabrať stratené sebavedomie či odstrániť mnohé komplexy.

Ak si myslíte, že táto terapia by mohla skvalitniť aj Váš milostný život, neváhajte a obráťte sa na salón Tantrickej Masáže v Bratislave. Salón Tantra Diamond poskytuje profesionálne služby, ktoré stoja na pilieroch individuálneho prístupu a diskrétnosti. Skúsené tantra ladies Vám na základe konzultácie vyberú jeden z mnohých druhov masáže, ktorý Vám nie len bude sedieť na mieru ale aj posunie Vašu intímnu a aj spirituálnu úroveň oveľa vyššie.