TEO car – skvelá autopožičovňa Bratislava

0
1989

Cestovanie požičaným vozidlo sa stalo štandardom, ktorý zvyknú využívať mnohí z nás. Nemusíme vrážať do kúpy nového, a teda ako-tak spoľahlivého vozidla, ba ani sa starať o jeho údržbu. Jazda autom sa vďaka tomu stáva nielen komfortná, ale aj nesmierne pohodová, bezstresová a bezpečná. Samozrejme, prioritou sú schopnosti vodiča a jeho dôslednosť pri jazde, no čo sa týka technickej zdatnosti automobilu zapožičaného z kvalitnej požičovne, netreba sa ničoho obávať. Možno patríte medzi jedincov, ktorí využívajú podobné služby pravidelne. V prípade, že by ste s tým radi iba začali alebo potrebujete občasne riešiť prepravu takouto cestou, k dispozícií je Vám aj naša požičovňa áut Bratislava TEO car. A prečo či zvoliť práve nás? Čítajte ďalej a dozviete sa, aké bonusy získate iba u nás.

Myslíme na všetko

Skvelý servis a bezpečnosť Vám vedia garantovať aj iné autopožičovne, no nie všetky ponúkajú svojím klientom napríklad i slovenskú diaľničnú známku, plnú nádrž či povinné zmluvné a havarijné poistenie. U nás sú tieto významné detaily samozrejmosťou. Na našom vozovom parku nájdete automobily na každú príležitosť. Aby ste verili, že myslíme skutočne na všetko, tak naša autopožičovňa Bratislava sa do povedomia zapísala aj ako požičovňa luxusný vozidiel alebo dodávok. Dovoľujeme si tvrdiť, že dokážeme uspokojiť nároky aj toho najnáročnejšieho klienta. Stačí sa prísť pozrieť a vybrať si. Orientujeme sa na súkromné osoby, ale aj na väčšie spoločnosti. V prípade dlhodobej spolupráce sa vieme dohodnúť na zvýhodnených podmienkach. Okrem toho všetkého, čo tu už bolo spomenuté, vieme zabezpečiť navigáciu, strešný nosič, autosedačku a snehové reťaze. Pokojne si môžete niektoré z týchto zariadení doobjednať. S vozidlom sa tak môžete vypraviť bez obáv i na väčšie vzdialenosti, do neznámeho i ťažšie zdolateľného terénu. Nerobte si viac žiadne starosti, vychutnávajte si cestovanie a ostatné nechajte na nás.

Kvalitné značky a nonstop prevádzka

Bratislavská autopožičovňa TEO car ponúka svojím klientom obľúbené značky automobilov, medzi ktorými nesmie chýbať Audi, Volkswagen, Mercedes, ale ani Škoda a Peugeot. Skontaktovať sa s nami môžete 24 hodín denne počas celého týždňa (vrátane sviatkov). Pri vypracovaní a podpisovaní zmlúv sa neuchyľujeme ku žiadnym zavádzajúcim a nejasným pravidlám. Jednáme priateľsky a seriózne. Nech už máte akékoľvek požiadavky, neváhajte nám ich predložiť a určite nájdeme vhodné riešenie. Zabudnite raz a navždy na trampoty, ktoré môže so sebou cestovanie nespoľahlivým vozom priniesť. Odteraz jazdite už iba s úsmevom.

Foto: teocar.sk