Home Blog

Nenechajte si svoje úspory zasiahnuť krízou, investujte do zlata!

0

Ak máte všetky svoje úspory uschované na účte v banke, v čase blížiacej sa finančnej krízy sa vám to môže škaredo vypomstiť. Zmysel tak dáva investovanie do zlata. Prečo sa táto forma investovania tak oplatí?

Ak sa pozriete na štatistiky, investičné zlato patrí už dlhodobo medzi najobľúbenejšie formy investovania a úschovy finančných prostriedkov. A to celkom oprávnene. Totiž, zlato prináša viacero výhod. Azda najväčšou je skutočnosť, že investičné zlato je oslobodené od dane z pridanej hodnoty. Ak by ste chceli investovať napríklad od starožitností, umenia či nehnuteľností, na všetky tieto veci sa vzťahuje daň z pridanej hodnoty, ktorá najmä pri vyšších investíciách výrazne ovplyvňuje ich cenu. Nemalou výhodou investičného zlata je aj jeho vysoká odolnosť a jednoduchá úschova. Nemusíte sa báť, že sa poškodí vplyvom vlhkosti, zmien teplôt či dokonca požiaru. Zlato si zachováva svoje vlastnosti stovky až tisícky rokov, vonkajšie vplyvy tak nijako nezmenia jeho cenu.

Nehovoriac o tom, že so zlatom sa obchoduje na celom svete a dlhodobo si drží pomerne stabilné ceny. Máte tak istotu, že ak budete v budúcnosti chcieť zlato opäť premeniť na peniaze, predáte ho bez straty, v ideálnom prípade dokonca so slušným ziskom.

Akú formu zlata voliť?

Investičné zlato je najrýdzejším voľne dostupným zlatom. Má 24 karátov a dostupné je ako zlaté tehly, mince a odliatky. Je už len na vás, ktorú formu zlata uprednostníte. Zlaté tehly získate v prípade veľkých investícií, v prípade, že do zlata chcete investovať menej peňazí, najvhodnejším riešením budú zlaté mince a odliatky. Zlato fyzicky kúpte a uschovajte ho. Kúpa virtuálneho zlata cez rôzne investičné portály je veľkým riskom a v čase krízy pri ňom môžete len stratiť. Naopak, kúpou reálneho zlata získate všetky výhody. Tak neváhajte a investujte svoje peniaze jednoducho a bezpečne – do zlata!

Hliník je materiálom budúcnosti. Máte ho už aj vy?

0

Hliník v bytoch či domoch u nás ešte stále nie je jednotkou na trhu, no aj tak ho preferuje stále viac a viac ľudí. Hoci je z pohľadu financií o niečo náročnejší ako iný materiál, osloviť dokáže životnosťou a možnosťou veľkého presklenia. Rozhodnete sa pre neho aj vy?

S hliníkom zasklíte aj nadrozmerné okná

V súčasnosti sme svedkami rôznych netradičných stavieb, ktoré sú špecifické najmä veľkými presklenými plochami. Nie je ničím výnimočným, že majitelia rodinných domov si vybudujú zimnú terasu alebo spoja obývačku so záhradou, ktoré sú predelené len jedným sklom. Ak sa niekto pre takéto riešenie rozhodne, musí dopredu vedieť, ako bude môcť priestor zaskliť. V prípade plastu a dreva to možné nie je, pretože tieto druhy materiálu nie sú dosť odolné a silné na to, aby udržali ťažké sklo. Ak ste vždy snívali o netradičnej stavbe s veľkou zasklenou terasou, musíte počítať aj s tým, že vašou voľbou môžu byť len hliníkové rámy. Práve tie sú natoľko silné a odolné, že dokážu udržať aj sklo obrovských rozmerov, ktoré sa ani po rokoch nezdeformuje.

Takýto rám si hravo poradí aj so zasklením celej steny a to od podlahy až po strop. Hliníkové okná a dvere mali v minulosti pôvodne svoje využitie vo veľkých administratívnych budovách ako sú napríklad banky či kancelárie. Dnes sa už bežne využívajú pri stavbách rodinných domov a dokonca aj bytov. Prednosťou hliníka nie je len možnosť veľkého presklenia, ale aj dlhá životnosť. Tá sa vo všeobecnosti pohybuje v desiatkach rokov,  no dožiť sa môžu aj storočnice. Životnosť konkrétneho okna a dverí však závisí aj od výrobcu, pravidelnej starostlivosti a kvality použitých komponentov. Za spomienku pri tomto materiáli stojí aj výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam, stálosť farieb a lepšia udržateľnosť lesku. V rámci údržby sa veľmi nenarobíte, pretože nároky na ňu sú minimálne. Stačí raz za čas umyť sklo, rám, vnútorné drážky a odtokové otvory. Nezabudnite aj na čistenie gumového tesnenia, pri ktorom treba aspoň raz za rok obnoviť pružnosťou potretím silikónového oleja.

Má hliníkový rám aj nevýhody?

Samozrejme. Tak ako všetko na svete má výhody, tak aj nevýhody. Je ním napríklad horší index prestupu tepla cez rám a to preto, že hliník vedie teplo. V praxi to teda znamená, že hliníkové dvere a okná sú menej úsporné ako napríklad plastové. Tento problém sa dá vyriešiť dištančným rámikom alebo prerušením tepelných mostov. Ide o technológie, ktoré v prípade potreby nájdete priamo u výrobcov. Ak sa pozrieme na kritérium hliníkové vchodové dvere cena tak zistíme, že si budete musieť pripraviť vyššiu sumu. Za kvalitu sa platí a preto sú okná a dvere z hliníka väčšou investíciou, ako by ste možno predpokladali. Aj napriek malým nevýhodám treba povedať, že ide o veľmi kvalitný materiál, ktorý je súčasťou stále viacerých stavieb.

Veľkoformátová tlač má stále veľký zmysel

0

Aj keď je v súčasnej dobe kladený obrovský dôraz na internetovú propagáciu, nemali by ste podceňovať ani nástroje, ako je veľkoformátová tlač. Hlavnou výhodou je, že môžete osloviť pomerne veľké množstvo ľudí. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme, aké formáty sú momentálne najžiadanejšie a na koho sa v danej oblasti obrátiť.

Snáď všetci poznajú billboard. Jedná sa o veľkoformátovú tlač, ktorú môžete mať hotovú kľudne do 24 hodín, a to vďaka moderným technológiám, ktoré sa pri tlači takých formátov používajú. Štandardne sa billboardy vyrábajú z BB papiera, ale nie je problém kombinácia i so svetelnou reklamou a 3D zobrazením.

Ďalší veľkoplošné formáty

V neposlednom rade sa pre veľkoplošnú tlač používajú bigboardy, u ktorých sa postupuje rovnako ako u billboardov. Hlavný rozdiel je v rozmeroch. Stretnúť sa môžete aj s megaboardom, ktorý býva často doplnený ďalšími reklamnými prvkami, ako sú svetelná logá a 3D nápisy. Ešte za zmienku stoja wallboardy, ktoré sa vyrábajú z frontlite banneru, prípadne meshu. Záleží na tom, aké poveternostné podmienky sa dajú v danej lokalite očakávať.

V kategórii veľkoformátovej tlače nájdete aj shopboard. Ako už samotný názov napovedá, nachádza sa priamo pri obchodov. Zabudnúť nesmieme ani na moderný citylight, čo je efektívne svetelné médium zdobiace obchodné centrá, pešie zóny aj autobusové zastávky.

Na koho sa obrátiť?

V danom segmente pôsobí spoločnosť RAVAFOL, ktorá má dlhoročné skúsenosti. V jej produktovom portfóliu nájdete vyššie uvedené možnosti a tiež ešte treba carwrap pre polep firemných vozidiel či retail brand v obchodoch. Veľkoformátová tlač sa odohráva v siedmich krokoch – váš nápad, ponuka firmy, objednávka, spracovanie, realizácia, montáž, odovzdaní a vaša spokojnosť. Obráťte sa teda na RAVAFOL, ľutovať rozhodne nebudete.

Kolísky pre bábätká pomáhajú nadviazať hlbší vzťah s dieťatkom

0

Výbava pre novorodenca nie je vôbec lacná záležitosť. Potrebujeme oblečenie, nábytok, hygienické potreby a mnoho ďalších vecí. A tak sa snažíme eliminovať zbytočnosti a šetriť – peniaze, ale aj miesto v byte. Aj preto z našich domovov vymizli kolísky pre bábätká, čo je ale škoda.

Kolísky pre bábätká bývali v dobách našich prababičiek štandardnou výbavou každej domácnosti s novorodencom. Miesto postieľok spinkali bábätká v drevených kolískach, ale často aj v rôznych látkových vakoch, ktoré sa dnes vracajú a predávajú sa napríklad pod názvom hojdavak. Prečo sa ku kolíske vrátiť aj dnes?

Postieľka je pre bábätko vlastne zbytočne veľká. Do doby, než sa samo neotočí a neposadí, je pre neho naviac úplne bezpečná. V postieľke sa môže cítiť utopené a stratené. Nižšie maminky sa tiež často sťažujú, že do postieľky nedočiahnu. Ide naviac o statický nábytok, ktorý je umiestnený v spálni, alebo v detskej izbe. Nám by sa ale hodilo mať bábätko cez deň pri sebe. A pre tento účel sú ideálne práve kolísky.

Pre bábätko je kolíska príjemné z niekoľkých dôvodov

V prvom rade mu poskytuje priestor tak akurát veľký. Ani stiesnený, ale ani nie príliš veľký. Chce sa cítiť ako v maminkinom brušku. K tomu pomáha aj príjemné hojdanie kolísky. V kolíske majú maminky aj ďalší členova rodiny k dieťatku omnoho lepší prístup. Majú možnosť ho častejšie pohladiť, naviazať s ním očný kontakt, chytiť ho za ručičku. Taktiež s bábätkom trávia viac času, pretože kolíska je prenosná. Dieťa nemusí behom dňa tráviť čas samo. Môže nás pozorovať, čo napomáha jeho rýchlejšiemu rozvoju.

Kolísky sa opäť vracajú

Našťastie si tieto fakty mnoho rodičov uvedomuje a vďaka tomu sa kolísky vracajú do našich domovov. Sú nielen krásne, ale rodičia si vďaka nim vytvárajú s novým členom rodiny bližší vzťah. Už nemusíme nahrádzať mobilný priestor pre spanie dieťatka kočíkom. Príjemný deň s nami strávi vo svojej krásnej kolíske.

Aké sú skúsenosti pacientov so zubnými implantátmi

0

Moderná medicína napreduje veľmi rýchlo a spolu s ňou aj možnosti riešenia všetkých problémov. Inovácie nám dnes už pomáhajú v každom medicínskom obore. A to aj v otázke zubných výplni. Častou otázkou v tomto smere sú priame skúsenosti užívateľov. Zubné implantáty sú pre mnohých stále neprebádanou neznámou, a tým vzbudzujú veľký rešpekt. Aj napriek tomu, že dnes je k dispozícii dostatočné množstvo informácií, ľudia často pristupujú k tejto téme skepticky, hoci pre to nemusí byť vôbec  dôvod.

Implantácia prebieha v lokálnej alebo celkovej anestézii a nie je bolestivá. Ani po odznení anestézie nevznikajú žiadne veľké komplikácie. Výhodou tohto zákroku je, že nevzniká zápal, zákrok je rýchly a nie je traumatický.

Zubný Implantát sa nasadí do zahojenej kosti a následne sa počká na vhojenie implantátu cca  3 – 6  mesiacov. Po vhojení implantátu sa nasadí suprakonštrukcia a zubná náhrada napr. korunka. Táto metóda je najčastejšie používanou implantačnou metódou na svete.

Dr. med. dent. Robert Rosa je zubný lekár, so špecializáciou na stomatologickú chirurgiu, implantológiu a protetiku, s dlhoročnými skúsenosťami a praxou v týchto oblastiach, ktoré získal počas štúdia stomatológie na univerzite v Marburgu, Nemecku, následne praxou v zubných ambulanciách v Nemecku a Rakúsku, kde aj dodnes vykonáva činnosť zubného lekára a implantológa.

Skúsenosti s doktorom Dr. med. dent. Robert Rosa.

Praktické výhody používania zubných implantátov majú neporovnateľný prínos. Dôležitá je samozrejme tiež kvalita. Preto každý zubný implantát podlieha prísnej kontrole. Obavy tak vôbec nie sú na mieste. Dôležité je celú situáciu si premyslieť a uistiť sa, že rozhodnutie je správne. A v neposlednom rade si užívať všetky výhody krásneho, žiarivého úsmevu.

Čo spája najznámejšie hostely v Starom Meste v Bratislave

0

Slovo hostel sa mnohým často spája s lacným ubytovaním, ktorého kvalita musí byť ekvivalentom ceny. Nedajte sa zmiasť starým mýtom a pri svojej najbližšej návšteve nášho hlavného mesta sa ubytujte v hosteli.

Novodobé hostely majú skvelé vybavenie a osobitý dizajn, ktorý oslovuje stále viac turistov. Patio Hostel v Bratislave nie je výnimkou a pre tých, ktorí predsa len uprednostňujú väčšie súkromie, sú pripravené dvojlôžkové izby. To, čo spája tie najznámejšie a najlepšie hostely v Bratislave, je ich výhodná poloha.

Ubytovanie v centre za najvýhodnejšie ceny. Atmosféru Starého Mesta si tak môžete vychutnávať od rána do večera, bez zbytočných presunov.

Hostely majú výborne vybudované spoločenské priestory, ako stvorené na strávenie príjemného večera s priateľmi. Cestujete sami, prípadne s partnerom? Spoznajte nových ľudí a z výletu budete odchádzať bohatší nielen o nové fotky, ale aj priateľstvá. Tento hostel v Bratislave je typický svojou priateľskou atmosférou a pohostinnosťou, z ktorej budete mať úsmev na tvári ešte dlhý čas po návrate domov.

 

 

 

 

 

 

Horčík je skutočne dôležitý! Ako ho doplniť?

0

Cítite sa neustále unavený, zničený a bez života? Na vine nemusí byť len počasie či zvýšená psychická záťaž, ale aj nedostatok vitamínov a minerálov. Špeciálne, horčíka. Aké má tento minerál účinky a ako ho efektívne dopĺňať?

My, ľudia, sme poverčivé tvory. Keď spozorujeme nejaký jav na našom organizme, jeho pôvod často pripisujeme rôznym poverám bez toho, aby sme pátrali po jeho pravom pôvode. Jedným z častých mýtov je takzvaná jesenná únava. Je bežným zvykom, že na jeseň sa cítime unavení, vyčerpaní a kompletne bez života. Povieme si však, že to je bežná jesenná únava, ktorá skôr či neskôr sama prejde. Áno, z časti je pravda, že sychravé jesenné počasie vplýva na ľudskú psychiku a dokáže ju do istej miery narušiť. Avšak tým pravým dôvodom, prečo sa cítime unavení, je práve nedostatok vitamínov a minerálov. Cenným minerálom, ktorý riadi energetický metabolizmus v našom tele, je práve horčík. Jeho nedostatok sa prejavuje citeľnými pocitmi únavy a vyčerpania.

Príjem horčíka z bežnej potravy je však nedostatočný na to, aby pokryl jeho výdaj v tele. Je tak potrebné dopĺňať ho pomocou doplnkov stravy. Jedným z najúčinnejších je prípravok Horčík + B6.

Dôležitá regulácia energetického metabolizmu

Energetický metabolizmus by sme v bežnej ľudskej reči mohli pomenovať ako hospodárenie tela s energiou. Ak energetický metabolizmus nie dobre regulovaný, dochádza k rôznym poruchám metabolizmu, ktoré sa následne prejavujú ako únava. Horčík sa stará o reguláciu energetického metabolizmu a nervovej sústavy a správnu funkciu svalov. V prípravku Horčík + B6 je navyše podporený aj vitamínom B6, ktorý má na ľudské telo tiež viacero blahodarných účinkov. Výhodou je, že jeho účinky na organizmus pocítite už po niekoľkých požitiach.

Doplnok stravy Horčík + B6 zoženiete v e-shope Greenlike.sk. Tak neváhajte a nabuďte svoj energetický metabolizmus aj vy!

Náušnice sprevádzajú ženy od narodenia po celý život

0

Aj keď žena nenosí príliš mnoho šperkov, s najväčšou pravdepodobnosťou ju už od narodenia sprevádzajú náušnice. Sú šperkom, ktorý k žene neodmysliteľne patrí. Veď obvykle svoje prvé náušničky dostaneme už k narodeniu alebo ku krstu. Zdá sa vám, že ich máte málo? Pozrite sa, aké náušnice sa nosia v tejto sezóne?

Trendy v šperkoch sa menia, ale pravdou je, že pokiaľ ide o náušnice, časom vychytáme tie, ktoré nám sedia, a potom často nosíme jeden a ten istý typ. Niektoré z nás milujeme malé nenápadné náušničky v podobe drobného kamienku, perličky, alebo iného nežného motívu. Ďalšie z nás preferujú výrazné a veľké náušnice. Tým z nás, ktoré sme ochotné vzdať sa konzervatívneho prístupu pokiaľ ide o výber náušníc, pomôže s výberom módnych kúskov pre nadchádzajúcu sezónu náš tip.

Do každého uška iná

Nájdite si náušničky, ktoré vypadajú vlastne rovnako, ale majú rôzne motívy. V jednom ušku noste napríklad srdiečko, v druhom hviezdičku. Takto si môžete náušničkový set nakombinovať napríklad s kamarátkou, alebo s malou dcérkou. Trend vypadá nenápadne, ale ten, kto ho na vás objaví, bude okúzlený.

Veľkým hitom sú malé krúžka s kamienkami

Takmer nevisia, a tak nie sú problémom ani u dlhovlások, ktoré sa často veľkým kruhom do uší vyhýbajú. Keď si rukou odhŕňame vlasy, často totiž o veľké kruhové náušnice zavadíme a hrozí, že ich stratíme, alebo si dokonca poraníme ucho. Malé krúžky vypadajú romanticky. Ešte viac vtedy, keď zlatý či strieborný kov doplnia drobné farebné kamienky.

Multifarebné nežné náušničky nie sú len pre malé dievčatká

Nemusia byť pre malé dievčatko, aj keď hýria pestrými pastelovými farbami. Vo vyššom veku vedia naopak ženy omladiť. Perfektne sa kombinujú s oblečením, aj keď by ste to nečakali a obávali sa toho. Stačí jeden doplnok či kúsok oblečenia vyladiť aspoň do jednej z farieb na náušniciach. Sú nežné a pritom nápadné.

Symboly detstva ako antiageing

Chcete, aby vás šperky omladili? Doprajte si náušnice, ktoré vám pripomenú detské časy. Šperky Tous pracujú so symbolom nádherného medvedíka. Kto z nás ho v detstve nemal a nemiloval? Na náušniciach bude Tous medvedík vypadať nádherne. V sortimente tejto španielskej šperkárskej firmy ho nájdete v stovke podôb, takže nemusíte zostať u jedného. A nezabudnite myslieť ani na svoju dcérku. Tá po ňom zatúži určite taktiež.

Perly do uší ako symbol elegancie

Perlové šperky sú považované za symbol elegancie. Nosia ich ženy každého veku. Často sú veľmi jednoduché, vždy však vyžarujú noblesu, eleganciu, luxus a ženskosť. Perly na náušniciach vypadajú taktiež nádherne. Môžete si zvoliť úplne jednoduché riešenie s jedinou perličkou, alebo naopak hravé náušnice, ktorým nechýbajú nápady, ale ani pestrosť. Bielu perlu totiž môžu dopĺňať ďalšie farebné kamene a symboly.

Náušnice Tous

Obohaťte svoju šperkovnicu o nové kúsky z kolekcie náušníc Tous. Firma patrí medzi najúspešnejšie šepkárske giganty sveta s veľmi unikátnym a nezameniteľným designom. Ten oslovuje všetky generácie žien.

Plastové prepravky pre B2B priemysel – to sú výrobky Schoeller Allibert

0

Môžu sa pochváliť neuveriteľnou variabilitou, nadpriemerne dlhou životnosťou a vysokou nosnosťou. Plastové prepravky pre B2B priemysel od Schoeller Allibert sú v obore skutočným pojmom.

Spoluprácou s firmou Schoeller Allibert nezískate len prístup ku kvalitným prepravkám

Dáte sa dohromady s partnerom, ktorý sleduje aj vaše priemyselné odvetvie a podnikanie, a neustále prichádza s inováciami v oblasti prepraviek pre prepravu aj následné skladovanie. Firma sa špecializuje predovšetkým na automobilový priemysel, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, nápojový priemysel, na poolingové služby a samozrejme taktiež na retail. Produkty je možné objednať online. Skladom je aktuálne viac ako 1000 rôznych typov prepraviek.

Sortiment Schoeller Allibert

Schoeller Allibert vyrába stohovacie prepravky, malé skladacie prepravky, plastové IBC kontajnery, pevné plastové kontajnery, skladacie paletové kontajnery, plastové palety, zasúvacie a stohovacie plastové prepravky, prepravky pre nápojový priemysel a prepravné vozíky. Najžiadanejšie plastové prepravky sú všestranná prepravka Euroclick, prepravky typu VDA/R/RL-KLT vhodné do skladu, stohovacia a zasúvacia prepravka Maxinest, Prelog prepravka vhodná ako riešenie pre rôzne priemyslové odvetvia a euro prepravky s univerzálnymi rozmermi pre logistiku.

Prepravky pre B2B priemysel

Plastové prepravky Schoeller Allibert sa vyznačujú ľahkou údržbou, opakovanou možnosťou použitia a taktiež tým, že firmám pomáhajú optimalizovať náklady. Vďaka možnosti stohovania, zasúvania, normovaným rozmerom, farebnému značeniu, možnostiam bezpečného zavretia a ďalším, optimalizujú náklady firiem v logistike. Prepravky sú ľahké a pritom s nadpriemerne vysokou nosnosťou. Odolávajú poškodeniu a chránia tak nielen seba, ale samozrejme aj prepravovaný tovar. Všetky prepravky sú navrhnuté tak, aby splňovali ekologické štandardy. Nielenže nejde o plastové obaly na jedno použitie, ale súčasne ich je možné na konci ich životného cyklu zrecyklovať a získaný recyklát opäť použiť. Schoeller Allibert je partner, ktorý svojim podnikaním pomáha tomu vášmu – teda ideálny B2B spoločník.

S bicyklovaním nemusíte prestať ani počas zimy

0

Bicyklovaniu prepadá čoraz viac ľudí všetkých vekových kategórií. Dôvodom je, že vďaka tomuto dopravnému prostriedku môžete spojiť príjemné s užitočným a urobíte tak niečo nielen pre svoje telo, ale aj dušu. Tento pohyb prináša množstvo pozitív a preto ho odporúčajú nielen športoví odborníci, ale aj lekári.

Aj pri malom tempe urobíte so svojím telom divy

Možno ste doteraz bicykel brali len ako vec, ktorou sa dokážete premiestniť z jedného miesta na druhé. Ak sa na neho však pozriete z iného pohľadu tak zistíte, že sa na ňom dajú stráviť naozaj pekné chvíle nielen osamote, ale aj s rodinou či priateľmi. Niektorí na bicykle pravidelne vysadajú kvôli pekným zážitkom, iní zas pre zlepšenie postavy či zdravia. Mnohí pritom ani len netušia, aké pozitívne účinky má tento pohyb na telo každého človeka a to už aj pri malom tempe.

Aj počas rekreácie na bicykli podporíte svoj krvný obeh, posilníte svaly a vystriete postavu bez toho, aby ste nejako zaťažili kĺby. Bicyklovaním si dokonca môžete pomôcť aj pri bolestiach chrbta, no treba vedieť ako na ňom správne sedieť. Tento šport je jedným z najobľúbenejších na celom svete a to najmä kvôli nenáročnosti. Keďže telo nie je vystavené nadmernej záťaži ako tomu je pri iných druhoch pohybu, cyklistika je ideálna pre netrénovaných, starších, ale aj menej pohybovo zdatných. Ak už nebudete vládať alebo stratíte dych, pokojne môžete zastaviť a oddýchnuť si. Zaujímavosťou je, že ak budete bicyklovať pravidelne, vyhnete sa tak nielen kardiovaskulárnym problémom, ale dokonca aj cukrovke. M

edzinárodné štúdie ukazujú, že cyklistiku môžeme považovať za akúsi omladzovaciu kúru, pretože už aj rekreační športovci sú po biologickej stránke mladší o päť rokov v porovnaní s necyklistami. Výhody tohto pohybu sú teda jasné a preto by ste na bicykel nemali zanevrieť ani počas zimy. Nikto vás nevyháňa von do zasneženého a mrznúceho počasia, no bicykel v takomto prípade dokážete nahradiť strojom, na ktorom môžete pohodlne trénovať aj doma v obývačke. Cyklotrenažér je výbornou pomôckou nielen profesionálov, ale aj obyčajných ľudí, ktorí sa chcú hýbať celý rok, no nemajú čas chodiť do fitness centra.

Kde takýto stroj zakúpim?

V prípade, že sa chcete pripraviť na zimu a nepresedieť doma bez akéhokoľvek pohybu, cyklotrenažér bude vašim oddaným spoločníkom. Na to aby ste ho mali doma nemusíte chodiť po žiadnych športových predajniach, ale stačí si pozrieť ponuku predajcu inSPORTline. Nájdete tu nielen široký výber tohto druhu, ale aj rôzne iné športové pomôcky a nástroje ako napríklad posilňovacie stroje. Vďaka ich rôznym kombináciám si môžete doma zhotoviť vlastnú posilňovňu a zimná sezóna môže vyzerať úplne inak ako doteraz.

Block title

Block title

Block title