Home Blog

Čaká vás rozlúčka so slobodou? Na striptérky zabudnite

0

Striptíz je klasická forma rozlúčky so slobodou. Skupina žien alebo mužov si prenajme poloprofesionálnych tanečníkov, ktorí poskytujú svojim tancom a perfektnými telami show. Toto všetko je síce pekné, ale takí tanečníci ponúkajú vizuálne atraktívny program, no tam to končí. Tantrická masáž ponúka omnoho kvalitnejšiu alternatívu, ktorá pohľadí nielen zrak ale aj telo.

Tantrická masáž ako rozlúčka so slobodou

21. storočie je čas na vystúpenie zo ,,starých konvencií’’. Striptéri a družina okolo ľudí, ktorých čaká ich veľký deň sú dávno minulosťou, rovnako ako cliché vymetanie barov po celom meste. Po svadbe sa nelúčime s priateľmi alebo s párty životom. Lúčime sa s poslednými známkami nespútaného, takmer single života a plne sa oddávame tomu, ktorému povieme svoje áno.

Ak sa rozhodnete stráviť svoj posledný deň so statusom slobodný erotickou tantra masážou, čaká Vás mnoho odchyliek od ,,klasiky’’.

Okrem toho, že Váš deň bude naozaj len o Vás, nebudete sa musieť len pozerať na tanečníčku, ktorá má pripravený rovnaký tanec pre všetkých klientov. Erotická masáž je šitá na mieru pre každého klienta a budúci ženích či nevesta sa môžu zapojiť do diana. Mimo iné Vás čaká uvoľnenie tela i mysle pred Vašim veľkým dňom a ako bonus, objavíte praktiky, ktoré môžete v budúcnosti využiť v spálni so svojou polovičkou a tým posunúť svoj intímny život na novú úroveň.

Tantrická masáž je vhodná pre každého

Či už sú to erotické masáže pre ženy, klasické tantrické masáže alebo náročnejšie služby pre skúsenejších klientov, repertoár tantra salónov v Bratislave ponúka všetko.

Rôzne metódy masáže poskytujú rozdielne prístupy ku každému klientovi, no zaručujú v podstate to isté. Okrem uvoľnenia svalstva a vnútorného napätia ako pri bežnej masáži nachádza klient nové úrovne nielen duševnej ale aj sexuálnej energie.

Okrem mnohých individuálnych benefitov treba spomenúť aj výhody pre páry. Zatiaľ čo zo stripízu benefituje len jeden, pri tantra masáži to tak byť nemusí. TantraDiamond Bratislava má v ponuke masáž pre páry, pri ktorej si spoločne užijete slastné dotyky, ktoré rozprúdia sexuálnu energiu nie len v miestnosti, ale aj medzi vami. Či už v páre, alebo nie, tantrická masáž spraví každú rozlúčku so slobodou nezabudnuteľnou.

Aký je najsilnejší alkohol?

0

Občas to až vyzerá, že alkohol v menšej (alebo aj väčšej miere) patrí k nášmu národnému športu. Ale žarty stranou. Poďme sa pozrieť na svetového rekordmana z regálov s alkoholom. Razom si možno uvedomíme, že to, čo priemerný Slovák pokladá za silnú „kávu“, inde môže byť zahrievacím kolom.

Najsilnejší alkohol má ďaleko viac percent ako whisky, vodka či koňak.

Eesti Piritus (Estonia Spirit) – 96.6%

Táto alkoholická lahôdka už podľa názvu pochádza z malého baltského štátu menom Estónsko. Severania si holt potrpia na kvalitu. Aj keď v tomto smere by sme im pokojne odpustili prehnanú starostlivosť.

Rovnako ako aj v ostatných krajinách bývalého Sovietskeho zväzu, ale zrejme miestni obyvatelia veľmi dobre vedia, ako sa s alkoholom vysporiadať. Estónsko je pre turistov veľmi obľúbenou a vyhľadávanou destináciou. Je tu totiž stále o poznanie lacnejší alkohol než napríklad v susednom Švédsku či Fínsku.

A áno, ich likér Eesti Piritus sa objavil aj v Guinessovej knihe rekordov. Nápoj vznikol v roku 1938 a dodnes sa pokladá za najsilnejší zo sériovo vyrábaných alkoholov všetkých čias. Vtedy mal vraj až 98% alkoholu. Dnes už teda „len“ 96,6%.

Predaj alkoholu online je povolený len od 18+.

 

Spravte si radosť – autá a motorky na predaj za najlepšie ceny!

0

Máte radi autá a motorky? Chcete si konečne spraviť radosť a kúpiť si niečo zaujímavé, čo vám bude robiť radosť? Poradíme vám, kde zohnať zaujímavé autá a motorky na predaj za výhodné ceny!

Na svete existujú dva typy ľudí. Takí, ktorí vnímajú auto ako prostriedok, ktorý odvezie človeka z bodu A do bodu B a takí, ktorí vnímajú auto ako niečo viac. Ľudia z prvej skupiny si kupujú auto preto, že ho potrebujú. Auto je pre nich komfortný dopravný prostriedok, ktorých ich odvezie do práce, na nákupy a výlety bez toho, aby museli čakať na nejaký autobus a tlačiť sa s inými ľuďmi. Naopak, ľudia z druhej skupiny si kupujú auto preto, že im robí radosť. Auto je pre nich záľuba, životný štýl. Takíto ľudia dokážu tráviť dlhé hodiny pri otvorenom motorovom priestore, neustálymi úpravami a starostlivosťou o auto. Nech už patríte do ktorejkoľvek z týchto dvoch skupín, určite vám záleží na tom, aby ste si kúpili čo najlepšie auto. Predsa len, auto je veľká investícia, na ktorú sa každý nejakú dobu pripravuje. Svoje ťažko zarobené peniaze tak rozhodne nechcete vraziť do vraku, ktorý vás bude len hnevať a „žrať“ peniaze. Naopak, za svoje peniaze pravdepodobne chcete to najlepšie. A to najlepšie prinášajú práve použité autá na predaj.

Široký výber a pridanie inzerátu zadarmo

Jazdené autá sa oplatia najmä kvôli pomeru ceny a výbavy. Napríklad, za 8000 eur môžete mať super-lacné mestské auto v základnej výbave s drobným motorom, alebo kvalitný jazdený kombík vo vysokej výbave s výkonným motorom, ktorý bude naviac v slušnom stave. Automobiloví nadšenci si môžu kúpiť svoje auto snov, na ktoré by nemali peniaze, ak by ho kupovali ako nové. Kúpa jazdeného auta sa tak skutočne oplatí, jediné, na čo si musíte dávať pozor, je stav auta. Pri hľadaní ideálneho jazdeného auta odporúčame zavítať na portál Inzercia.sk, kde nájdete širokú ponuku áut rôznych kategórií a cenových hladín. Auto tu nielen výhodne kúpite, ale aj predáte – pridanie inzerátu je totiž úplne zadarmo!

Motorky na predaj za najlepšie ceny

Výhodná je nielen inzercia áut, ale aj motoriek. Motorka je skvelý prostriedok, ktorý vám najmä v tele zaručí nezabudnuteľné zážitky. Pre väčšinu ľudí je motorka zábavkou na víkendy a voľný čas, je tak nevýhodné vraziť do nej veľa peňazí. Na druhej strane však každý chce motorku, ktorá očarí svojimi výkonnostnými parametrami a vzhľadom. Ak chcete vysoký výkon a nízku cenu skombinovať do jedného, určite vás poteší ponuka jazdených motoriek na predaj na portáli Inzercia.sk. Z ponuky si tu svoj ideálny stroj vyberie skutočne každý, či už plánujete kúpiť lacný skúter do mesta alebo výkonnú motorku na dlhé trasy. Tak neváhajte a splňte si svoje motoristické sny aj vy!

Biely interiér? Jednoznačne áno!

0

Snívate o vymaľovaní celého bytu bielou farbou, a to preto, aby ste mu dodali sviežosť a potrebný šmrnc? Je biela farba skutočne tou pravou voľbou alebo je vhodné siahnuť po inej farbe, ktorá bude mať ďaleko lepší efekt ako obyčajná biela? Vymaľovanie celého domu bielou farbou je jednoduchý spôsob ako osviežiť opotrebované povrchy za relatívne nízku cenu. Či sú vaše steny farebné alebo je na nich nalepená tapeta, možno sa budete čudovať, aké divy dokáže spôsobiť jednoduchá biela farba!

Ako sa starať o biele steny?

Najjednoduchší spôsob je používať vlhkú handričku na zotretie znečistených miest, avšak čistenie vykonávajte veľmi jemne. Ďalším tipom je zapamätať si farebné číslo zvolenej farby, aby ste mohli zakúpiť tú istú farbu, ak ju v budúcnosti budete ešte potrebovať. Základom je siahnuť po kvalitnej farbe, ktorá vám vydrží aj niekoľko desiatok rokov bez výrazného poškodenia. Biela farba na stenu by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, keďže ide o základnú farbu so všestranným využitím.

Nebudú pôsobiť biele steny nudne?

Nebojte sa farebných textílií, vankúšov, dekorácií či záclon. Môžete použiť záclony aj tam, kde nie je žiadne okno, napríklad zavesením závesovej lišty do stropu, čím nádherne spestríte interiér vášho bytu. Veľké huňaté koberce odtieňov modrej, žltej či zelenej sú taktiež skvelou voľbou, obzvlášť ak chcete dotvoriť útulný dojem. Vzory, obrazy či kreatívne motívy sa hodia všade tam, kde sú vo vyššej miere zastúpené biele a svetlé steny. Ak sa stále pýtate, či je biela umývateľná farba príliš obyčajná, odpoveď je „nie“! Základom je, aby ste domácnosť dotvorili farebnými doplnkami, vďaka čomu to môže aj u vás doma vyzerať nadčasovo a útulne zároveň.

Drogéria Bugy, ktorá sa môže pochváliť mnohými pozitívnymi referenciami od svojich klientov, ponúka široký sortiment cenovo výhodných farieb, lakov či lazúr, vďaka ktorým môže vyzerať aj vaša domácnosť tak, ako si predstavujete!

 

Tantra nedokáže nahradiť zdravý sex, ale môže vám pomôcť ho docieliť

0

Aj keď sex nie je najdôležitejšou súčasťou nášho vzťahu, je to kľúčová súčasť, na ktorej mnohé z nich stoja i padajú. Zdravý sexuálny život prispieva nielen k mentálnej pohode a harmónií ale aj pocitu príťažlivosti a ocenenia od nášho partnera.

Bohužiaľ, často to nie je absencia lásky či vzrušenia, ktoré by nám bránili v prežívaní kvalitného intímneho života s našou polovičkou. Sú to práve ťažkosti duše, ktoré stoja za spoločným trápením. Od extrémneho pracovného vyčerpania, cez nenaplnené sexuálne túžby až po problémy s dôverou v samých seba alebo partnera, plochy trenia môžeme nachádzať kdekoľvek, no vždy majú jednu vec spoločnú. Pochádzajú z nášho vnútra. Problém je v tom, že sa maskujú za niečo úplne iné a tak na miesto konštruktívneho dialógu nám to rốzne emócie ako pocit menejcennosti, smútok či až hnev nedovolujú adresovať priamo a len prehlbujú priepasť medzi dvoma dušami.

Ďalší problém určite nájdeme v tom, že sex je stále veľmi stigmatizovaná téma v našej spoločnosti. Nehovorí sa o ňom otvorene až sa z neho robí priam tabu, čo koniec koncov robí riešenie problémov v našej spálni násobne komplikovanejšie.

Terapia tantrou

Tantrická masáž neposkytuje zaručenú liečbu ani jednodňovú kúru na problémy, ktoré sa vo vašom vnútri hromadia týždne. Je to však forma sústredenej meditácie, ktorá svojim špecifickým priebehom a zameraním zacieli problémy spojené s našou intimitou. Neponúkne okamžitý liek, avšak je zdrojom sebareflexie, prostriedkom nahliadnutia do svojho vnútra a nájdenia novej perspektívy.  Rôzne formy erotickej masáže pre ženy a mužov pomáhajú nájsť stratené libido, nabrať stratené sebavedomie či odstrániť mnohé komplexy.

Ak si myslíte, že táto terapia by mohla skvalitniť aj Váš milostný život, neváhajte a obráťte sa na salón Tantrickej Masáže v Bratislave. Salón Tantra Diamond poskytuje profesionálne služby, ktoré stoja na pilieroch individuálneho prístupu a diskrétnosti. Skúsené tantra ladies Vám na základe konzultácie vyberú jeden z mnohých druhov masáže, ktorý Vám nie len bude sedieť na mieru ale aj posunie Vašu intímnu a aj spirituálnu úroveň oveľa vyššie.

Čistenie plastových okien nemusí byť žiadna veda!

0

Jednou z hlavných predností plastových okenných rámov oproti drevu je predovšetkým minimálna údržba, ktorá je skutočne rýchla a bezproblémová. Pýtate sa, ako na to? V prvom rade si povedzme, čomu by ste sa pri umývaní plastových okien mali jednoznačne vyhnúť aj vy.

Nesprávny spôsob čistenia okien vás môže vyjsť draho

Povrch plastového okenného rámu je lesklý a hladký, ale pod povrchom je citlivý na tvrdšie zaobchádzanie. Vyhnite sa žeravým čistiacim prostriedkom a drsným čistiacim kefám, ktoré by mohli plastové okná Bratislava výrazne poškodiť, ba dokonca narušiť ich funkčnosť. Aj papierové uteráky môžu byť abrazívne ak sa používajú opakovane. Bielidlo by sa nikdy nemalo používať na rámy okien, keďže môže poškodiť farbu. Dokonca aj malé dávky bielidla spôsobia chemickú reakciu s lesklým povrchom plastu, čím sa vytvorí matný efekt, ktorý žiaľ už nikdy nevrátite späť.

Ekologické čistenie, ktorým nič nepokazíte!

Ak túžite po tom, aby boli plastové okná i plastové dvere skutočne žiarivé a čisté, vyskúšajte prírodné čističe, ktorými nielen prispejete k zdravému životnému prostrediu, no trvácnosť a vzhľad okien sa môže predĺžiť aj o niekoľko rokov. Zmiešaním octu s teplou vodou vytvoríte kyslý roztok, ktorý možno ľahko aplikovať pomocou sprejovej fľaše. Dokonca, tento roztok účinne funguje ako bielidlo. Stačí, ak ho necháte odstáť aspoň desať minút a hurá do leštenia bielych rámov! Nedovoľte však, aby sa vlhkosť usadila na rámy, keďže práve tá by mohla časom spôsobiť plesne. Odporúča sa použiť suchú utierku, ktorou na záver pretriete okná, parapety či zárezy, v ktorých sa môže usádzať prach a nečistoty z vonkajšieho prostredia. Tak čo poviete, budú súčasťou vašej domácnosti aj ľahko udržiavateľné plastové okná cena, ktorá je skutočne prijateľná a zároveň nenaruší váš rodinný rozpočet?

Vyberte si micelárnu vodu pre váš typ pleti

0

Odkedy uzrela svetlo sveta, stala sa micelárna voda doslova hitom. Používa sa po celom svete – do rúk ju berú profesionálni maskéri i široká verejnosť a všetky ženy a dámy, ktoré túžia po jemnom čistiacom kozmetickom prípravku.

Čaro micelárnej vody spočíva v jej zložení, respektíve v micelách, drobných molekulách, ktoré doslova priťahujú prebytočnú mastnotu a nečistoty na povrchu pokožky. Okrem mimoriadnej účinnosti pri procese čistenia pleti majú micelárne vody výhodu aj vo svojej univerzálnosti. Sú použiteľné prakticky na akýkoľvek typ pleti.

Normálna až suchá pleť

Ak sa vaša pleť nadmerne nemastí a je dostatočne odolná voči väčšine zložiek v kozmetických prípravkoch, môžete si gratulovať. V tomto prípade je však dôležité zabezpečiť udržiavanie správnej rovnováhy pokožky, jej pH a prirodzenej ochrannej bariéry; ideálne pomocou prípravku, ktorý jednoducho a ľahko odstraňuje nečistoty, no zároveň pleť vyživuje a hydratuje.

Ak má vaša pokožka tendenciu strácať vlhkosť, môže byť problematické vybrať vhodný odstraňovač make-upu, ktorý by ju nevysušil ešte viac. Našťastie, kvalitné micelárne vody neobsahujú žiadne látky, ktoré by pokožku vysušovali a zanechávali v napätom stave.

Každopádne, ak hľadáte micelárnu vodu, ktorá by pokožku upokojila, hydratovala a napomáhala udržiavať jej zdravý stav, vyskúšajte Sensibio H2O od Biodermy, micelárnu vodu pre citlivú pokožku.

Kombinovaná až mastná pleť

Ak sa vaša pleť nadmerne mastí (najmä v T zóne v oblasti čela, nosa a brady), vašim cieľom by mala byť regulácia tohto stavu. Micelárna voda by v takomto prípade nemala pracovať len na odstránení make-upu, ale aj extra mastných vrstiev na povrchu pokožky. Výsledkom by mala byť jemná, hladká pleť bez neprirodzeného lesku.

Riešenie ponúka Sébium H2O. Táto micelárna voda pre mastnú pleť dokáže regulovať tvorbu kožného mazu, zabraňuje upchávaniu pórov a pokožku celkovo upokojuje. Tento produkt môže prospieť aj pleti, ktorá má tendenciu k tvorbe akné. Jemná povaha micelárnej vody prinesie úžitok aj ľuďom, ktorých pleť je náchylnejšia na rôzne zápalové procesy, a to vďaka receptúre, ktorá znižuje prebytočnú mastnoty (vedúcu k tvorbe akné) a zároveň pomáha „bojovať“ proti nedokonalostiam na povrchu pleti.

Citlivá pleť

Ak má vaša pokožka tendenciu reagovať podráždene na rôzne podnety, hľadajte micelárnu vodu, ktorá je jemná, bez parfumov a iných vonných či penivých látok. Len micelárna voda s relatívne jednoduchým zložením zaručí, že vaša pokožka bude po očistení hladká, ustálená a dokonale vyčistená. Minimalizuje sa tiež možnosť dráždenia pokožky energickým či opakovaným trením. Vyskúšajte Hydrabio H2O či ktorúkoľvek z vyššie uvedených micelárnych vôd.

Ktorú ponuku PZP odmietnuť?

0

Nevýhodné poistenie auta často spôsobuje nepríjemnosti nejednému z nás. Či už je to výška krytia, problémy s pripoisteniami alebo navyšovanie cien pri starých zmluvách. Povinné zmluvné poistenie je však zákonné poistenie a nemal by sa mu vyhýbať žiadny vodič. Ktoré poistenie je však lepšie odmietnuť a ktoré naopak zvážiť?

Najlacnejšie PZP

Ponúk s najlacnejším povinným zmluvným poistením nájdete na internete nespočet. Niet sa čomu čudovať. Mnoho vodičov považuje uzatvorenie PZP iba za povinnosť, ktorú si treba splniť, ideálne za čo najnižšiu sumu. PZP predsa nepokrýva škody na vašom aute ale prepláca opravu na aute vodiča, ktorému škodu spôsobíte.

Problém však môže nastať po tom, čo spôsobíte nehodu. Vtedy sa môžu ukázať nevýhodné podmienky lacného PZP poistenia, a vaša poisťovňa sa bude vyhýbať preplateniu spôsobenej škody. Môžete sa tak dostať do situácie, kedy budete musieť za škodu zaplatiť z vlastného a verte, že táto suma bude niekoľko násobne vyššia ako zopár ušetrených eur na lacnom PZP.

Navýšenie ceny PZP pri starej zmluve

Veľa majiteľov áut má poistenie PZP uzatvorené v jednej poisťovni niekoľko rokov. Poistenie sa každý rok po vypršaní zmluvy automaticky predlžuje a majiteľ vozidla si často ani nevšimne, že v zmluve nastali zmeny. Často sa stáva, že cena sa oproti pôvodnej cene po rokoch výrazne zvyšuje.

Na cenu PZP má vplyv viacero faktorov, ako vek vodiča, stav vozidla, nehodovosť a mnohé ďalšie. V prípade, že máte staršiu zmluvu PZP a nespôsobili ste žiadnu nehodu, môžete sa informovať na prepočítanie poistenia. V takom prípade vám môže poisťovňa cenu znížiť. Aj napriek tomu, že vám cenu znížia sa však viac oplatí uzavrieť nové poistenie auta.

Nová zmluva PZP sa vždy oplatí viac

Nie je žiadnym tajomstvom, že nové povinné zmluvné poistenie je vždy výhodnejšie ako niekoľko rokov stará zmluva. Pri uzatváraní nového poistenia vám poisťovne ponúknu nespočet výhod, bonusov a akcií, ktoré dokážu výrazne ovplyvniť finálnu cenu PZP.

Prehľadné porovnanie PZP ponúk všetkých poisťovní zároveň so všetkými dostupnými akciami a bonusmi poskytuje Kalkulačka PZP. Kalkulačka dokáže vybrať to najvýhodnejšie PZP, nielen z hľadiska ceny, ale aj na základe výšky krytia. Navyše, takmer všetky poisťovne poskytujú dodatočné zľavy za uzatvorenie PZP online, prostredníctvom kalkulačky.

Plastové kontajnery sa pýšia vysokou nosnosťou a variabilitou

0

V priemyselnej oblasti nachádzajú plastové kontajnery široké uplatnenie. Pretože sa vyznačujú vysokou nosnosťou, môžete v nich prepraviť prakticky čokoľvek. Samozrejme je nevyhnutné najprv vybrať firmu, od ktorej plastové kontajnery zakúpite. Ak si potrpíte na vysokej kvalite, obráťte sa na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá poskytuje svoje produkty podnikom naprieč rôznymi odvetviami.

Skladacie plastové kontajnery majú vysokú statickú hmotnosť, a to konkrétne 750 kilogramov. Aj napriek takejto vlastnosti vás potešia jednoduchá manipulácia a tvarová stálosť. V podstate je jedno, čo v plastových kontajneroch plánujete prepravovať, pretože zvládnu aj obrovský nápor.

Výhody plastových kontajnerov

Plastové kontajnery sú vyrobené z pevných materiálov, ako sú polyetylén a polypropylén. Odolávajú poškodeniu a chemickým látkam. Problémy im nerobia ani teplotné rozdiely. Veľkou výhodou je, že Schoeller Allibert ponúka pestrú škálu prevedení. Siahnuť tak môžete po veľkosti, ktorá vám bude vyhovovať. Ak si neviete rady s výberom, môžete si nechať poradiť. Venovať sa vám vždy budú preškolení pracovníci.

Čo všetko Schoeller Allibert ponúka?

Stačí sa pozrieť na ponuku, je vskutku pestrá. V ponuke nájdete pevné plastové kontajnery, ktoré vás nadchnú svojou mohutnosťou. Spoločnosť vám bude pomáhať aj v prípade, že potrebujete do svojej firmy skladacie kontajnery, s ktorými ušetríte veľa miesta pri preprave, ba aj v skladoch. Využitie je len na vás.

Obrovskej popularite sa tešia modely Magnum Optimum, Maxilog a Maximus. Pri jednotlivých kontajnerov nájdete podrobné informácie, na základe ktorých sa rozhodnete pre konkrétne riešenie.

Priamo na webovej stránke www.schoellerallibert.com/sk nájdete aj brožúrku, ktorá vám prezradí omnoho viac informácií o jednotlivých kontajneroch.

 

Čistenie obilia rýchlo, jednoducho a hlavne kvalitne

0

Aby z obilia vznikla múka chce to veľa námahy, starostlivosti a úsilia. Značnú časť práce vám môžu uľahčiť moderné poľnohospodárske stroje, ktoré by nemali chýbať v žiadnom modernom a rozvíjajúcom sa podniku zaoberajúcom sa poľnohospodárstvom.

Oddeliť zrno od pliev a nečistôt sa zdá byť dosť hlučná, namáhavá a prašná práca. Ak ale viete ako na to opak je pravdou. V spoločnosti JK Machinery vedia ako na to. Tichý chod, bezprašná prevádzka a jednoduché ovládanie sú hlavnými kritériami, ktoré hovoria v prospech technológií tejto spoločnosti. Viac ako 30 ročné skúsenosti, inovatívne technológie, efektívne a komplexné riešenie čistenia plodín a schopnosť vyhovieť aj neštandardným nárokom zákazníkov sú fakty, ktoré spoločnosť JK Machinery radia k špičkám na svetovom trhu.

Čističky obilia – pre veľké aj menšie firmy

Pre väčšie spoločnosti, ktoré potrebujú čistiť viacero poľnohospodárskych produktov vo väčšom množstve, sú vhodné čističky JCM. Sú ideálne na trvalú prevádzku. Nemusíte sa obmedzovať len na čistenie obilia. Tieto čističky zvládnu toho oveľa viac – káva, kakao, ryža, bylinky, soľ. Veľkou výhodou tohto typu je jeho variabilita – je možné ho doplniť ďalšími modulmi (odklasňovač, odsávanie prachu, aspiračná predčistička s alebo bez rotačného podávača,…) a zvýšiť tak intenzitu čistenia.

Majiteľom menších podnikov, či rodinných firiem by nemala ujsť JCC čistička VibroCompact. Pomocou viacerých druhov sít s rôznymi veľkosťami ôk môžete čistiť akékoľvek plodín – od liečivých rastlín, korenín cez cukor až po obilie. Výmenu sít, ich čistenie a aj obsluhu pokojne zvládne jedna osoba.

JK Machinery – skúsenosti a tradície

Čistenie, triedenie, lúpanie a aj mletie – v ponuke spoločnosti nájdete množstvo strojov vhodných práve pre vás. Nemusíte stále dokupovať nové a ďalšie technológie. S čističkami (a nie len tými) od JK Machinery vám stačí jeden stroj. Možnosť pridávania ďalších modulov k základnému stroju zlepší a skvalitní triedenie a čistenie plodín. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou, tak isto ako odborne školený personál, ktorý je vám kedykoľvek ochotný poradiť a pomôcť s výberom toho najvhodnejšieho stroja práve pre vaše potreby. O ich kvalite hovorí fakt, že technológie JK Machinery perfektne fungujú aj v extrémnejších podmienkach. Nájdete ich v juhoafrickej Zambii, ale aj v oblastiach chladnej a nehostinnej Sibíri. Od maku, cez drobné semienka, bylinky, korenie až po obilie – tieto zariadenia si poradia s každou plodinou. Poľnohospodárstvo nie je jediným odvetvím kde tieto zariadenia využijete. Uplatnenie nájdu aj pri recyklácii alebo triedení odpadu.

Oddeľte zrno od pliev a vsaďte na modernú technológiu od spoločnosti JK Machinery. Tá vyčistí obilie za vás. Rýchlo, jednoducho, čisto a hlavne kvalitne. Či už riadite veľkú spoločnosť, alebo ste malou rodinnou firmou čističky obilia vám prácu s rôznymi druhmi poľnohospodárskych plodín značne uľahčia.

Block title

Block title

Block title