Umývacie stroje so sediacou a chodiacou obsluhou – ideálni pomocníci do vašej firmy

0
1703

Pracujete vo veľkoplošných miestnostiach, ktoré si vyžadujú pravidelné čistenie a umývanie? Určite mi dáte za pravdu, že starostlivosť o podlahy s veľkosťou napríklad nad 5000m2 nie je už žiadna sranda. Nie, že je to len fyzicky náročné, no správne hospodáriť s vodou a čistiacimi prostriedkami, môže byť v tomto prípade dosť náročné. Umývacie stroje so sediacou či chodiacou obsluhou však môžu byť skvelým riešením i pre vašu firmu! Pýtate sa, prečo siahnuť práve po tomto skvelom pomocníkovi?

Skvelý spôsob hospodárenia s vodou

Ako už bolo spomenuté, umývacie stroje so sediacou obsluhou predstavujú perfektný spôsob hospodárenia, čo ocení nejedna firma, ktorá chce ušetriť náklady za energiu. Tieto stroje sú veľmi jednoduché nielen na ovládanie, ale i celkovú údržbu, ktorá si nevyžaduje príliš veľa pozornosti. Kefy, ktoré sú súčasťou umývacích prístrojov od spoločnosti TCS Slovakia, sú určené pre bezproblémové čistenie podláh do veľkosti až 15000m2, no okrem toho sú i veľmi flexibilné, čo určite skôr či neskôr oceníte. Vašou jedinou úlohou bude naplniť stroj čistou vodou a hurá do umývania! Keďže je stroj určený na sedenie, môžete ho využiť predovšetkým na veľké a rozsiahle plochy, ktoré si vyžadujú viacej času.

Ďalším typom strojov na umývanie sú práve umývacie stroje s chodiacou obsluhou, ktoré sú ideálne na čistenie priestorov do 5000m2. Podobne ako aj predchádzajúci typ, sú i tieto umývacie stroje veľmi jednoduché na ovládanie i údržbu, takže pokiaľ si chcete v práci zjednodušiť čistenie väčších plôch, určite siahnite po tomto skvelom pomocníkovi! Sú ľahké na prenášanie, prevážanie i manipuláciu a sú ideálne i na čistenie menších plôch, kde je ťažšie sa dostať.

Prvoradá je kvalita

Spoločnosť TCS Slovakia ponúka umývacie stroje (so sediacou obsluhou, s chodiacou obsluhou), ktoré patria medzi top produkty na trhu! Vo svojej kvalite nemajú konkurenciu, no okrem toho oceníte i prijateľnú cenu a spokojnosť mnohých klientov. Odborné poradenstvo, dlhoročné skúsenosti a vysoký dôraz na kvalitu sú prednosti, ktoré nás neustále poháňajú vpred!

 

FOTO: © [fotografa name] / Dollar Photo Club