Už teraz sa môžete vyzbrojiť na nezabudnuteľné záhradné párty

0
2140

Jar, leto a jeseň je časom, kedy si mnoho z nás užíva spoločné chvíle s rodinou a priateľmi aj na čerstvom vzduchu v prostredí vlastnej záhrady. Žiaľ, počasie nie vždy praje, preto naň treba byť pripravený. Nemusíte hneď na záhrade budovať štandardné altánky či zastrešené terasy. Ide to totiž aj jednoduchšou a hlavne oveľa lacnejšou cestou.

Pohodlie pod záhradným párty stanom na malej i väčšej akcii

Dážď nemusí byť obmedzením záhradnej akcie, ak sa koná pod strechou stanu. Ale nie len takého obyčajného. Záhradné párty stany sú konštruované práve na použitie pri záhradných akciách, preto pod ne pohodlne ukryjete stoly, lavice, stoličky či iné formy záhradného sedenia a spoločne s nimi aj celé osadenstvo. Stany majú nielen strechu, ale aj bočné steny, preto ste pod nimi chránení pred zrážkami aj vetrom. Akcia na záhrade tak môže dostať zelenú aj vtedy, ak sa počasie práve nevydarilo.

Záhradné párty stany sú dostupné vo viacerých veľkostiach, preto si ten svoj dokážete vybrať presne podľa toho, koľko ľudí zvyčajne hostíte na záhrade. Stany však možno zužitkovať aj pri väčších garden párty, napríklad pri príležitosti jubilea, prípadne svadby. Vtedy je možné jednotlivé veľkokapacitné stany aj navzájom prepojiť, čím vytvoríte jeden komplexný zastrešený celok. A ten poskytne priestor ako na posedenie či uloženie občerstvenia, tak aj skvelú zábavu.

Možno vás oslovia skôr skladacie záhradné altánky

Alternatívou záhradných stanov sú skladacie záhradné altánky. Tie plnia štandardnú funkciu altánku, teda primárne chránia pred otravnými slnečnými lúčmi. Keďže neobsahujú bočné steny tak ako stany, sú o niečo lacnejšie. Aj altánky môžete navzájom spájať a tak si vytvoriť plochu pod strechou požadovanej veľkosti.

Hľadáte miesto, kde si môžete výhodne kúpiť záhradné párty stany alebo altánky? Navštívte internetový obchod T-zbozi.sk, kde na vás čakajú rôzne variácie týchto záhradných doplnkov za skvelé ceny.