Vďaka plynovým žiaričom si budete môcť užívať pohodlie vonku aj v chladnejšom počasí

0
935
plynové sálavé ohrievače
plynové sálavé ohrievače

Milujete pobyt vonku, či už na terase, v pergole, altánku alebo na balkóne? Možno ste niekedy sklamaní, že sa ochladzuje a vy sa necítite dostatočne pohodlne na lavičke alebo v záhradnom kresle, aby ste zostali vonku dlhšie. V takom prípade si stačí zaobstarať kvalitný plynový žiarič, ktorý zároveň pekne vyzerá. Udrží vás v teple a pohodlí a môžete zostať vonku, aj keď nesvieti slnko alebo dlho do noci.

Praktické plynové sálavé ohrievače

Plynový ohrievač  je veľmi praktický pomocník. Môžete si zaobstarať model s nastaviteľnou výškou, čo je skvelé, ak chcete mať teplo bližšie k sebe. Výkon môže byť tiež nastaviteľný, napríklad v rozsahu 5 – 10 kW. Čo sa týka výšky, pohybuje sa v rozmedzí približne 215 – 220 cm, pričom niektoré sa dajú znížiť alebo si môžete kúpiť trvalo nižší model, ako napríklad Meva Vesuv v tvare valca, ktorý meria 136 cm. Nižšia verzia je vítaná napríklad v altánku alebo na balkóne.plynové sálavé ohrievače

Plynové ohrievače sa dodávajú s príslušenstvom, ktoré zahŕňa pripojovaciu hadicu a redukčný ventil. Jednoducho ho pripojte k PB fľaši, ktorá je ukrytá v podstavci ohrievača, a užívajte si príjemné teplo, aj keď je zima.

Zahrejte sa vo vírivke

Nafukovacia vírivka sa môže stať aj neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady alebo iného priestoru, kde ju môžete umiestniť. Svoje unavené telo môžete kedykoľvek zahriať masážou pomocou masážnych trysiek. Nafukovacie vírivky sú cenovo dostupné a zároveň odolné voči oderu alebo prepichnutiu, môžete ich vybaviť bohatým príslušenstvom, ktoré pomáha udržiavať vodu čistú a teplú atď.

Pozrite si širokú ponuku plynových ohrievačov a ich príslušenstva alebo nafukovacích víriviek na www.hawaj.sk.  Zistíte, že sú cenovo dostupné, majú veľmi dobré recenzie a tak ako ich ocenili používatelia pred vami, určite sa budú páčiť aj vám.