Výhodné cestovné poistenie? Vybavte si ho online!

0
1241

Cestujete na dovolenku do zahraničia a chcete si byť istí, že vás žiadne nepríjemnosti nezaskočia? Cestovné poistenie si dnes môžete vybaviť za pár minút online a byť tak plne chránení!

Dovolenky sú spravidla najkrajšie časti roka, na ktoré sa všetci vždy veľmi tešíme. Niektorí z nás obľubujú dovolenky na Slovensku – predsa aj doma máme nespočetné množstvo zaujímavých a pekných miest, ktoré stoja za návštevu. Iných zas lákajú zahraničné destinácie – či už tradičné dovolenky pri mori v najobľúbenejších dovolenkových destináciách v Európe alebo iných, exotickejších krajinách. Nájdu sa aj milovníci dobrodružstva, ktorí nejdú na dovolenku za účelom ničnerobenia a nekonečného relaxu, ale chcú spoznávať zaujímavé časti sveta a zažiť poriadny adrenalín. Čo však majú všetky tieto typy dovoleniek spoločné? Nech už cestujete kamkoľvek, vždy sa vystavujete určitému riziku. Riziku, že ochoriete, niekto vám ukradne batožinu, stratíte sa a budete potrebovať asistenciu, niečo poškodíte a podobne. Takéto situácie rozhodne nie sú príjemné a vedia celú dovolenku poriadne pokaziť. Nič však nie je tak hrozné, ako sa na prvý pohľad zdá, najmä keď máte vybavené cestovné poistenie.

Veľa za málo

Kým v minulosti si veľa ľudí cestovné poistenie pri cestách nevybavovalo, dnes je cestovné poistenie obľúbeným druhom poistenia a už len málokto sa vydá na cesty bez neho. Predsa, cestovné poistenie si vybavíte za pár minút pekne z pohodlia obývačky a bude vás stáť len pár eur, za ktoré však dostanete slušné krytie. Napríklad, súčasťou cestovného poistenia od poisťovne AXA môže byť poistenie liečebných nákladov, transportu, ubytovania sprevádzajúcej osoby, asistenčných služieb v krízových situáciách, poistenie zodpovednosti za škodu, batožiny a mnohých ďalších nepríjemností. Už si stačí vybrať len balíček s krytím, ktorý vám najviac vyhovuje a bezpečné cestovanie na dovolenku alebo pracovnú cestu sa môže začať!