Výhodné požičanie auta aj priamo na letisku

0
1796

Nie vždy máte k dispozícií vaše vlastné osobné auto. Napríklad po prílete do cudzieho mesta či naopak domov zo zahraničia na návštevu rodiny. Vtedy sa určite nechcete naťahovať s ťažkými kuframi v preplnenej hromadnej doprave, či cestovať hodiny vo vlaku a strácať tak váš drahocenný čas, ktorý môžete využiť oveľa efektívnejšie. Preto si priamo po prílete na letisko Bratislava môžete vyzdvihnúť dočasný osobný automobil, ktorý sa stane vašim najbližším spoločníkom na nasledujúce dni.

Autopožičovňa sa postará o vašu bezproblémovú jazdu

Autopožičovňa pre vás pripraví vozidlo, s ktorým vás na ceste nepostihne žiadna nepríjemná udalosť. Pri prevzatí automobilu je garantovaný jeho 100% bezchybný technický stav a samozrejmosťou sú aj pneumatiky podľa aktuálnej sezóny. S požičaným vozidlom môžete okamžite šoférovať aj po diaľnici, keďže súčasťou jeho výbavy je aj platná diaľničná známka. Nie ste limitovaný obmedzeniami, a preto môžete autom bez problémov cestovať aj do zahraničia. Nech už ste akokoľvek náročný zákazník, dobrá autopožičovňa vám vie ponúknuť vozidlá všetkých kategórií s náležitou výbavou.

Koľko za auto zaplatíte?

Cena za požičanie auta závisí od typu automobilu, dĺžky výpožičky a ďalších doplnkových služieb akou je aj poskytnutie autosedačky či navigácie. Za auto zaplatíte najviac v prípade, ak si ho zapožičiate len na jeden deň. V prípade, že si auto prenajmete na 11 a viac dní, zaplatíte zaň v priemere až o 30% menej. Niektoré požičovne áut majú pre svojich klientov pripravené špeciálne víkendové ponuky, vďaka ktorým si prenajmete auto od piatku až do pondelka za zvýhodnenú cenu.

Dlhodobým prenájmom vozidiel ušetríte

Ak ste na Slovensko pricestovali na dlhšiu dobu, prípadne ak ste firma a z prevádzky vám vypadlo auto, ktoré potrebujete nutne nahradiť iným, môžete využiť službu prenájom vozidiel. Autopožičovňa vám na akokoľvek dlhé obdobie poskytne automobil z jej ponuky za fixný mesačný poplatok bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Za auto navyše nemusíte platiť žiadne poistenia a všetky náklady súvisiace so servisom a údržbou bude znášať požičovňa áut.

Výhodné požičanie či prenájom osobných automobilov vám ponúka aj autopožičovňa EUROCAR, ktorú môžete nájsť aj priamo na Letisku Milana Rastislava Štefánika v Bratislave.

FOTO: eurocar.sk