Výroba rohových sedačiek priamo pre vašu obývaciu izbu

0
2182

Spoločnosti špecializujúce sa na výrobu sedačiek majú vo svojom produktovom portfóliu aj rohové sedacie súpravy. V porovnaní s klasickými pozdĺžnymi sedačkami majú rohové niekoľko výhod, ktoré vás presvedčia, prečo do rohovej sedacej súpravy investovať. Výroba sedačiek rohového typu je stredom záujmu mnohých firiem, avšak nie všetky ponúkajú vysokú kvalitu.
Rohová sedacia súprava má veľa predností

Nespornou výhodou je maximálne využitie voľného priestoru v obývacej izbe. Ako už samotný názov napovedá, rohová sedacia súprava sa umiestňuje do rohu izby, ktorý býva spravidla nevyužitý a prázdny. Rohová sedačka je ideálnym riešením aj pre menšie izby. Veľkej popularite sa tešia v panelových bytoch, kde majitelia bojujú s nedostatkom miesta.

elf-2sofaRohová sedacia súprava sa pýši jednoduchou inštaláciou a prevozom. Väčšinou sú dodávané v demontovanom stave a skladajú sa až priamo na požadovanom mieste. Montáž sedačky zväčša nie je náročná a šikovný domáci kutil to zvládne bez problémov svojpomocne. Rohová sedačka nachádza uplatnenie počas dňa ako miesto na posedenie a v noci ako lôžko na spanie, ak zvolíte rozkladací variant.

Sedacky.com – špecialista na nábytok

Ak chcete obývaciu izbu ozdobiť rohovou sedačkou, je nevyhnutné nájsť vhodného výrobcu, resp. predajcu. Uľahčíme vám hľadanie. Na slovenskom trhu pôsobí spoločnosť Sedačky Banská Štiavnica, ktorá bola založená už v roku 1995. Už na svojom počiatku sa zaoberala výrobou sedačiek, kedy si know how priviezla zo Švédska. V súčasnej dobe firma disponuje najmodernejšími CNC frézami a šijacími strojmi. Spolupracuje s mnohými svetovými dizajnérmi. A zamestnáva personál, ktorý bol preškolený v talianskych a anglických výrobných podnikoch. Táto firma ku každému klientovi pristupuje individuálne, pričom si môžete vybrať podľa vlastného uváženia tvar, farbu, rozmer, materiál a ďalšie vlastnosti sedačky.