Wifi do vrecka

0
2741

Prístup na internet sa v dnešnej dobe stal veľmi požadovanou službou. Využívame ho dennodenne, na rozličné účely. Či už ide o prácu, zábavu či získavanie informácií. Internet je už našou súčasťou a pripojenie naň máme väčšinou zabezpečené už aj prostredníctvom dátových služieb v našich smartfónoch. Wifi do vrecka od mobilného operátora 4ka predstavuje službu, s ktorou o prístup na internet núdzu mať nebudete.

S využívaním wifi do vrecka získate neobmedzené a nekonečné dáta na území celej Slovenskej republiky. A to nie len do vášho mobilu, ale aj tabletu či notebooku. To všetko získate v hodnote 12€ a nepotrebujete sa viazať.

Mobilný internet od operátora 4ka vám zabezpečí skvelú rýchlosť a neobmedzený prístup, a to všetko máte so sebou. Z toho vyplýva, že sa už nebudete musieť obťažovať vyhľadávaním dostupných wifi sietí. Online tak budete môcť byť kdekoľvek, či už ste na cestách, v práci, alebo doma.

V rámci služby TO.∞ DÁTA si môžete nastaviť aj automatickú obnovu, vďaka ktorej sa vám služba obnoví každých 30 dní a vy tak budete mať nekonečné dáta neustále k dispozícii. Môžete tak urobiť v Mojej zóne, kde si nastavíte úhradu priamo z vašej platobnej karty. Vaše údaje o platobnej karte budú bezpečne uložené.

So službou Wifi do vrecka dátujete na celom území Slovenka neobmedzene s rýchlosťou pripojenia do 50Mbit za 10 sekúnd a za jednu minútu volaní a jednu SMS správu zaplatíte len 4 centy.