Zabudnite nesplnenými snami

0
1454

Každá žena má svoje sny, hoci niektoré sú nesplniteľné, je príjemné sa s nimi len tak pohrávať vo svojej fantázii, veľa snov sa ženám splní, ale pár ostane aj nesplnených. Ak vás trápia nesplnené sny, skúste na ne zabudnúť. Čo sa má stať, sa stane, ak sa to nestalo, osud nechcel, aby sa to stalo a istotne mal na to dobré dôvody. Ale ak vás to trápi, urobte si radosť a zabudnite na to. Nič lepšie neexistuje, ako potešiť svoju maličkosť. A čoho nikdy nie je dosť? No predsa kabeliek.

Kúpte si kabelku podľa svojich predstáv urobte radosť sebe aj svojej garderóbe. Konečne budete mať kabelku ku tým krásnym topánkam, ktoré ste si kúpili minulý mesiac, ale nemali ste ich k čomu nosiť. Elegantne ste sa zbavili tohto problému a zároveň máte na tvári úsmev, ktorý zaženie chmúrne myšlienky na nesplnené sny. Hneď je tento deň krajší a radostnejší.

Ak zbožňujete taliansku módu, mali by ste teraz spozornieť. Talianske kožené kabelky v akcii od 5 €, čo poviete? Že to znie ako sen? Áno, znie to ako sen, ale je to skutočnosť. Využite túto ponuku a definitívne dajte zabudnúť na váš nesplnený sen, ktorý vám dnes trošku pokazil náladu, ešte šťastie, že ste na to objavili účinnú liečbu. No nie všetky nesplnené sny sa vám už nemôžu splniť. Ak im pomôžete, splnia sa.

Ak ste vždy snívali o veľkých prsiach, no sudičky vám dali do vienka všetko možné, ale na prsia už zabudli, myslíte si, že sa budete musieť vzdať tohto svojho sna? V žiadnom prípade nie, pomocná ruka od chirurga vám pomôže splniť si tento sen. Silikónové implantáty sa o to postarajú. Ak sa bojíte toho, čo si budú o vás hovoriť a šepkať ostatní, tým sa netrápte. Je rok 2015 a drobná pomoc kráse je v dnešnej dobe prirodzená. Ak vás bude niekto súdiť kvôli tomuto, ukáže iba to, aký je obmedzený. Plňte si svoje sny, bez ohľadu na to, čo si o tom ostatní myslia.