Zaručené techniky, ktoré vám pomôžu nakopnúť váš osobný aj milostný život

0
1116

Trápi vás pocit vyčerpania, apatia k práci aj koníčkom alebo problémy v spálni? Chyba nemusí byť vo Vás! Sezónne syndrómy vyhorenia postihujú značnú časť populácie v produktívnom veku. Mnohí z nás sme zavalení povinnosťami, popri práci sa snažíme venovať rodine alebo koníčkom a na konci dňa len vyčerpaní odpadneme do postele. To však nie je adekvátny oddych, musíme sa naučiť zastaviť, dať mysli odpočinok od každodenných starostí a pokúsiť sa naozaj si odpočinúť a práve tantrická masáž vám k tomu môže jednoducho dopomôcť.

Nie je oddych ako oddych, vyskúšajte tantrickú masáž.

Ľahnúť si po vyčerpávajúcom dni do postele a na pár hodín odpadnúť, len aby sme ráno pokračovali v zhone nie je odpočinok.

Posvätné učenie Tantra prišlo do západnej civilizácie pomerne nedávno, no jeho vznik datujeme stovky rokov dozadu. Tantra, tak ako iné východné filozofie veria v telesnú energiu, takzvané čakry. Ak sa niektorá z nich zablokuje, napríklad stresom, do nerovnováhy sa dostáva celé telo. V tejto nerovnováhe sa človek nenájde ihneď, nastupuje pomaly. Či už sú to pocity podráždenia, nepozornosť alebo neustála nervozita, táto nerovnováha nám bráni žiť plnohodnotný spoločenský, partnerský ale aj osobný život.

Ideálnym liekom na túto životnú situáciu môže byť práve tantrická masáž, ktorá sa sústredí na centrá pôžitku a vzrušenia na našom tele. Vďaka tomu, že je všetka pozornosť tohto rituálu venovaná nám, získavame možnosť ponoriť sa do svojho vnútra. Môžeme sa sústrediť len a len na seba, na to, čo je nám príjemné, čo nás dostáva do pohody a pomáha uvoľniť sa. Táto krátka forma meditácie, môže pomôcť zhodiť z pliec dni alebo týždne nahromadeného stresu a pomôcť nám opäť dostať sa na správne koľaje, nájsť druhý dych a obnoviť naše pôvodné pracovné výkony ale aj úsmev na tvári.

Couple tantra masáž

Možno sme sa v neľahkej situácií ocitli ako pár, cítime problémy v spálni alebo dokonca pocity odcudzenia alebo apatie. Ani v tomto prípade netreba zabúdať, že vzťahy sú len tak silné ako problémy, ktoré prekonali. Aj v prípade bežných partnerských ťažkostí môže byť tantrická masáž nápomocná.

Párová meditácia nazývaná couple tantra, vám môže jednoducho pomôcť pozdvihnúť sa nad problémy a najmä, správne si odpočinúť. Rozhodnúť sa vystúpiť z komfortnej zóny, na chvíľu zastaviť a nabrať nové sily je ten správny krok k mentálnej pohode.

Ak vás zaujala filozofia za erotickými masážami no neviete kde tantrickú masáž vyskúšať, navštívte Tantra Diamond v Bratislave. Profesionálny salón s dlhoročnými skúsenosťami sa môže pýšiť stovkami spokojných klientov. Vernosti svojich klientov vďačia svojmu osobnému, no maximálne profesionálnemu prístupu. Navštívte Tantra Diamond aj vy a doprajte si relax, ktorý si zaslúžite.