Zaži nový spôsob života – coworking

0
1096

Čo je to ten coworking? Možno ste to už niekde počuli, ale nikdy bližšie neskúmali. V minulosti sa šikovní freelenceri či podnetní aktivisti s produktívnym nápadom začali stretávať v odľahlejších častiach miest pod spoločnou strechou, aby vďaka nízkemu nájmu mohli rýchlejšie napredovať. Ak sa vám pod pojmom coworking vybaví čosi také, tak čítajte ďalej, lebo sa trochu mýlite.

Áno, to boli akési začiatky dnes už zabehnutého pracovného systému, ktorý charakterizujú spoločné kancelárske priestory. Ale dnes to už nie je o lacnom nájme. Coworkingy obľubujú mnohé prosperujúce firmy, ktoré prišli na to, že je dobré nechať svojich ľudí pracovať v podnetnom a dynamickom prostredí, ktoré podporuje networking a pozitívne vplýva na ich ľudský aj profesný rast. Jedným z hlavných benefitov coworkingu je špeciálna atmosféra dýchajúca úspechom a túžbou napredovať.

Znie to dobre? Ak vás to zaujalo, máte možnosť stať sa toho súčasťou. HubHub Coworking Bratislava je otvorený pre nové spolupráce, ponúka prenájom zasadacích miestností či kancelárskych priestorov rôznych tvarov aj veľkostí. HubHub charakterizuje moderný, kvalitný dizajn a hlavne maximalizácia príležitostí medzi členmi HubHubu, širšou komunitou a korporátnym prostredím. Všetko v HubHube smeruje k úspechu. Aj prostredníctvom rôznych eventov a workshopov sa rozvíjajú vaše talenty a vytvárajú sa kontakty medzi potenciálnymi partnermi. To všetko prináša jediné – rast a úspech. A o to tu ide.

Je úplne jedno či si nováčik alebo ostrieľaný borec, HubHub je miesto pre všetkých talentovaných ľudí, ktorí majú túžbu spolu rásť a rozvíjať sa ako rodina. V HubHube sa ľudia stretávajú a pomáhajú si, zdieľajú svoje názory, a tak postupne rastie ich projekt a rozvíja sa biznis. Je to o nastavení mysle – spolu sa napreduje ľahšie a to je ten coworking.