Zoznámte sa s doposiaľ najdokonalejšou extrémnou GoPro kamerou

0
1713

Medzi milovníkmi extrémnych aktivít je zrejme najpopulárnejším prístrojom na zachytenie dych vyrážajúcich momentov GoPro kamera. Práve v týchto dňoch prichádza aj na slovenský trh doposiaľ najvýkonnejšia outdoorová kamera, ktorá kvalitou videí či snímok prekvapí aj tých najnáročnejších. Zoznámte sa aj vy s GoPro HERO4 Black.

Profesionálny obraz aj zvuk videí GoPro kamery

V porovnaní s predchádzajúcou edíciou GoPro kamery je HERO4 Black až dvakrát tak výkonná. Jej hlavnou prednosťou je najmä obrovská kvalita videa v rozlíšení 4k (3840 x 2160 px) označované ako Ultra HD. GoPro kameru HERO4 Black môžete využívať aj ako naozaj kvalitný fotoaparát, ktorý je schopný fotiť fotografie s maximálnym rozlíšením až 12Mpx. Okrem kvality obrazu sa v novej verzií extrémnej kamery vylepšil aj zvuk, ktorého snímač má po novom až dvakrát širší dynamický rozsah. S GoPro Hero4 Black preto dokážete vytvoriť naozaj profesionálne video s vynikajúcim obrazom a zvukom, a to naozaj za akýchkoľvek podmienok.

Nové funkcie, ktoré uľahčujú používanie

Ak ste chceli predošlú verziu GoPro kamery ovládať cez špeciálnu aplikáciu z vášho smartfónu, museli ste si k nej dokúpiť špeciálny Wi-Fi ovládač. Nová kamera má však technológie Wi-Fi a dokonca aj Bluetooth priamo zabudované, vďaka čomu ju môžete naozaj kedykoľvek riadiť cez GoProApp alebo si na mobile prezerať zábery nachádzajúce sa na kamere.

Hero4 Black prichádza aj s novými režimami zachytávania záberov, a to najmä pre nočné fotenie či nočné automatické snímanie. Rovnako tak je možné vykonávať aj manuálne nastavenia farebnosti obrazu alebo vyváženia bielej a čiernej.

Vodotesnosť až do 40 metrov

Nová extrémna kamera je vybavená pevnejším a odolnejším puzdrom, ktoré ju ochráni pred mechanickým poškodením a účinkom vody, a to aj pri ponorení až do hĺbky 40 metrov. Zároveň si puzdro zachovalo svoje univerzálne rozmery a je naň možné pripojiť rozličné príslušenstvo. GoPro kamery v MegaFoto nájdete aj s bohatou ponukou doplnkov, s ktorými bude ich používanie ešte jednoduchšie a praktickejšie.

Vychutnajte si aj vy do sýtosti zážitky z adrenalínových aktivít a uchovávajte si ich v živej pamäti vďaka videám zachyteným novou kamerou GoPro Hero4 Black.