Auto si v Košiciach požičajte

0
1632

Väčšina ľudí cestuje cez týždeň z Východu do Bratislavy a na víkend späť. Ale ani cestovať opačným smerom nie je práve príjemné. Diaľnicu z Bratislavy do Košíc nám sľubujú tak dlho, že sme na ňu pomaly zabudli a cesta severným ťahom je spomaľovaná rozostavanými úsekmi ciest. A južný ťah nie je práve najbezpečnejší. Ak potrebujete do Košíc alebo na východ Slovenska cestovať služobne, využite rýchle vlaky a auto si v Košiciach požičajte.

Výhod takéhoto kombinovaného spôsobu cestovania je hneď niekoľko. Vyhnete sa dopravným problémom na preplnených cestách, vo vlaku si môžete cestou tam pripravovať podklady na jednania a cestou späť sumarizovať ich výsledky alebo si prosto oddýchnuť. Cesta vlakom je lacnejšia, ako pohonné hmoty. A okrem zápch na cestách vás nemusia trápiť ani prípadné poruchy na dlhej trase. Autopožičovňa Košice vám pripraví auto podľa vašich požiadaviek. Obehnete klientov priamo v meste aj v celom kraji a po skončení svojej práce ho opäť vrátite. Zaplatíte len za to, čo skutočne využijete.

Takto získate operatívnosť pri práci, zájdete si kedy potrebujete a kam chcete, za klientom, na obchodný obed či do nákupného centra a po skončení pracovného dňa si požičovňa áut Košice svoje auto opäť od vás preberie a postará sa oň.

Ak vás čakajú motanice po úzkych košických jednosmerkách, najlepšie sa vám bude hodiť niektoré z vozidle fabia. Ak musíte cestovať ďalej od mesta, pohodlnejšie to bude oktáviou. Podľa svojho zvyku máte na výber aj diesle aj benzínové motory.

Výhodou cestovania vlakom späť domov je to, že nemusíte venovať čas cestnej premávke a “zabíjať” ho šoférovaním. Oveľa efektívnejšie ho využijete v kupé vlaku. A po splnení pracovných povinnosti na ceste sa doma už môžete naplno venovať svojej rodine a svojím koníčkom. Navyše za auto z požičovne neplatíte ani cestnú daň, ani zákonné poistenie ani parkovacie poplatky. Autá z požičovne sa skrátka vyplatia.