Biely interiér? Jednoznačne áno!

0
1471

Snívate o vymaľovaní celého bytu bielou farbou, a to preto, aby ste mu dodali sviežosť a potrebný šmrnc? Je biela farba skutočne tou pravou voľbou alebo je vhodné siahnuť po inej farbe, ktorá bude mať ďaleko lepší efekt ako obyčajná biela? Vymaľovanie celého domu bielou farbou je jednoduchý spôsob ako osviežiť opotrebované povrchy za relatívne nízku cenu. Či sú vaše steny farebné alebo je na nich nalepená tapeta, možno sa budete čudovať, aké divy dokáže spôsobiť jednoduchá biela farba!

Ako sa starať o biele steny?

Najjednoduchší spôsob je používať vlhkú handričku na zotretie znečistených miest, avšak čistenie vykonávajte veľmi jemne. Ďalším tipom je zapamätať si farebné číslo zvolenej farby, aby ste mohli zakúpiť tú istú farbu, ak ju v budúcnosti budete ešte potrebovať. Základom je siahnuť po kvalitnej farbe, ktorá vám vydrží aj niekoľko desiatok rokov bez výrazného poškodenia. Biela farba na stenu by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, keďže ide o základnú farbu so všestranným využitím.

Nebudú pôsobiť biele steny nudne?

Nebojte sa farebných textílií, vankúšov, dekorácií či záclon. Môžete použiť záclony aj tam, kde nie je žiadne okno, napríklad zavesením závesovej lišty do stropu, čím nádherne spestríte interiér vášho bytu. Veľké huňaté koberce odtieňov modrej, žltej či zelenej sú taktiež skvelou voľbou, obzvlášť ak chcete dotvoriť útulný dojem. Vzory, obrazy či kreatívne motívy sa hodia všade tam, kde sú vo vyššej miere zastúpené biele a svetlé steny. Ak sa stále pýtate, či je biela umývateľná farba príliš obyčajná, odpoveď je „nie“! Základom je, aby ste domácnosť dotvorili farebnými doplnkami, vďaka čomu to môže aj u vás doma vyzerať nadčasovo a útulne zároveň.

Drogéria Bugy, ktorá sa môže pochváliť mnohými pozitívnymi referenciami od svojich klientov, ponúka široký sortiment cenovo výhodných farieb, lakov či lazúr, vďaka ktorým môže vyzerať aj vaša domácnosť tak, ako si predstavujete!