Dom a záhrada. Výber strešnej krytiny je dôležitý krok.

0
2037

Výber strešnej krytiny je veľmi podstatným krokom pri výstavbe novej nehnuteľnosti či jej rekonštrukcii. Každý majiteľ domu, chaty či akejkoľvek budovy by si mal byť vedomý toho, že strecha je tým najpodstatnejším prvkom celej stavby. Kladú sa nároky na jej kvalitu, funkčnosť, trvácnosť a v neposlednom rade aj na jej estetickú stránku. Všetky tieto nároky sú opodstatnené. Veď kto by chcel nekvalitnú strechu s krátkou životnosťou?

Rekonštruujete? Vyberte si ten správny typ strešnej krytiny

Ak ste sa rozhodli dopriať si novú strešnú krytinu a čaká vás rekonštrukcia strechy, robíte dobre. Práve rekonštrukciou strechy prispejete k zvýšeniu kvality bývania a celkovej hodnoty vašej nehnuteľnosti. S využitím produktov značky CREATON sa vám naskytajú široké možnosti pre estetické, ale zároveň aj spoľahlivé rekonštrukcie strechy. Ponuka obsahuje široký sortiment, z ktorého si môžete vyberať. Navyše, produkty podliehajú záruke 50 rokov na funkčné vlastnosti škridiel, čo zaručuje trvácnosť strešnej krytiny aj po viaceré generácie. Pri rekonštrukcii strechy je podstatné využívať aj doplnkové príslušenstvo, ako napríklad keramické strešné doplnky, ktoré na jednej strane dopĺňajú strechu a na strane druhej zabezpečujú jej funkčnosť.

Prečo si vybrať betónovú strešnú krytinu?

Ak váhate, akú strešnú krytinu pri vašej rekonštrukcii zvoliť, vezmite do úvahy, že nie je škridla ako škridla. Okrem tradičnej pálenej škridly a vláknocementovej krytiny je v ponuke na výber aj betónová škridla. Betónová strešná krytina vyniká unikátnymi technológiami a exkluzívnymi farbami a vyznačuje sa odolnými povrchmi. Dôvodom, ktorý vás presvedčí, že by ste mali zvoliť práve betónovú strešnú krytinu je jej cenová výhodnosť ale zároveň dlhá životnosť. Spôsob jej ukladania je takmer taký istý, ako je to v prípade pálenej škridly. Je to v podstate zmes piesku, cementu a vody a čo sa týka nárokov na váhu krovu, dá sa porovnať s pálenou škridlou.

A čo betónová škridla?

Betónová strešná krytina značky CREATON zabezpečí vynikajúce riešenie pri rekonštrukcii vašej strechy či pri výstavbe novej nehnuteľnosti. Vyznačuje sa vlastnosťami, ktoré zabezpečujú kvalitu a dlhú trvácnosť strechy. Ide o kvalitné betónové škridle, ktoré vynikajú svojimi unikátnymi technológiami a zároveň exkluzívnymi farbami odolných povrchov. Betónové škridly sú ponúkané v niekoľkých rôznych farebných odtieňoch, preto sa nemusíte báť, že si nebudete vedieť vybrať.